Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ad jeleket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ad jeleket egy srác nektek (pl. szemezés, mosolyog, kacsint esetleg) és tetszik nektek akkor megteszitek az első lépést, odamentek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy sokan megtennék én például csináltam ilyet erre a csaj izgatottan odasúgta a barátnőjének hogy "jézusom!" aztán elszaladtak.
2011. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy megteszem, nem vagyok az a bátortalan típus, de eléggé kedvfüggő. Természetesen jobban szeretem, ha a srác jön oda hozzám először... Volt hogy nagyon tetszett egy srác, de éppen olyan hangulatom volt, hogy "márpedig én akkor sem fogok kezdeményezni" és azóta sem láttam az illetőt. :)

Volt hogy kezdeményeztem és koppantam is hatalmasat, így aztán tényleg hangulat függő.

2011. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig lehet, hogy az a srác lett volna az igazi és boldogok lennétek most:)
2011. nov. 13. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok bátortalan típus sőt, DE Én biztosan nem megyek oda egy pasihoz sem, én nőnek érzem magam és úgy gondolom egy férfi feladata a nő meghódítása és tök mind1 hogy a 21.században ez már másképp van... Ha a srácnak annyira tetszem akkor majd oda fog jönni hozzám, feltéve ha én is küldöm neki a jeleket és vissza mosolygok, ha ennek ellenére sem mer/akar oda jönni akkor mit is kezdhetnék egy ilyen tutyimutyi pasival? Nekem nem ez a típus jön be, bocsánat mindenkitől, de ez van! :)
2011. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

12:20 :D nem kell idegeskedni:)

Honnan veszed hogy tutyimutyi?Lehet, hogy van barátnője, vagy nem tetszel neki, vagy azt hiszi goromba lennél vele így inkább nem kér belőle.

2011. nov. 13. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már az egyéni szoc.problémája, engem ez nem érdekel, és a kérdésed sem ez volt! Ha meg fél hogy goromba leszek akkor tutyimutyi, ha van nője akkor ne is jöjjön oda! :)
2011. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem fognak odamászni, mert az derogál meg megalázó nekik, de fordítva elvárják, aztán meg sírnak, hogy nincs senkijük.
2011. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oda nem mennék olyasvalakihez, aki csak bénán kaccsintgat, ahelyett, h lépne!!!
2012. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!