Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges vagyok a pasik terén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges vagyok a pasik terén? Talán tönkre is tehetem magam, de nem érdekel.

Figyelt kérdés
Próbáltam már kapcsolatot kialakítani pasikkal de nem ment. Nem csak párkapcsolatot, de szex kapcsolattal is próbálkoztam már, mert a vágyaim erre ösztönöznek. Én mazohista beállítottságú nő vagyok. Viszont elég neveletlen pl nem megyek el a pasihoz mikor hív, és néha megmondom a magamét. Én arra várok, hogy legyen egy férfi aki igazán akaratos velem, aki majd zaklat, zsarol ha meg merek futamodni, aki ugráltat ha lusta vagyok, aki addig akaszkodik rám míg el nem éri velem a célját. Akit 24/7 vagyok, akinek a házában napokat el kell töltenem, vagy kivisz valami elhagyatott helyre, kikötöz oda és akkor jön vissza amikor kellek neki. És a legvégletesebb dolog amit szeretnék, hogy egy ilyen férfi mellett éljek.
2013. ápr. 30. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szekszi
2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez valójában beteges, fordulj orvoshoz ilyen problémákkal.
2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tuti kapsz kb 100 privátot :D
2013. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
enyhén,de biztos van ilyen is a részedre!
2013. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hozzám jössz-e feleségül?
2013. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem bántásból,de keress meg egy pszichológust,hátha tud rá magyarázatot.
2013. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem beteges, csak nem hétköznapi
2013. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neked tényleg kellene egy doki.

Az nagyon nem egészséges, hogy nőnek adod ki magad, csak hogy leírhasd, hogy egy nő arra vágyik, hogy tárgyként kezeljék.

2013. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megismernélek
2013. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!