Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez beteges rajongá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez beteges rajongásnak minősül? Vagy nektek nem lenne probléma egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

A szerelem fellángolás. A szeretet örök. Mert ha én szeretek valakit, annak alapja van. Márpedig egy alap amiután felépült, nem lebontható. És mivel a szeretet örökre szól, ezért feltétel nélküli. Én ha szeretek valakit jó érzés gondolni arra,

hogy az ő cuccait tartom a kezemben,

hogy az ő kedvenc ételét eszem,

hogy az ő árnyékával takarózom éjszaka (ha nincs velem).


Szeretem elképzelni, hogy itt van, mert a közelsége mindennél nagyobb megnyugvást nyújt. Ezért sokszor eljátszok a képzeletemmel, amikor vele akarok lenni, vagy nem akarok egyedül ágyba bújni.

A tárgyait szeretem nézegetni, kiváltképp az ajándékait, mert az ajándékokból szép emlékeket eleveníthetek fel. Őrzöm magamban a Szépség, és az Öröm lángját. A szeretetben meglelem a boldogságot és az üdvösséget.

Ha szerettem munkát ad ki kezei közül előttem az ő alkotása szent és ragyogó. Én vagyok a legnagyobb rajongó. Büszke vagyok mind a munkásságára, mind pedig a személyiségére, és ha adódik rá alkalom eme büszkeséget nem tartom magamban.


2013. febr. 18. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:D


Nem próbálkoztál még az írással?:D


Amúgy majd jön valaki, akivel rájössz, hogy a szerelem nem ennyire "fennkölt" dolog, de pont az a jó benne, hogy "egyszerű".:)

2013. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
oké
2013. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ohh, pedig ez maga az üdvösség. érzem én magamban ezt, nevetek, sírok a boldogságtól... És ezt a boldogságot nem pusztán a személy, hanem az iránta érzett szeretet adja. :)
2013. febr. 18. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:

"maga az üdvösség"


Ne haragudj, tényleg ne, de feldobtad az estémet.:D

2013. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát komolyan.. írj könyvet! Nagyon szépen fogalmazol!:)
2013. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem beteges.:D

Én örülnék egy ilyen Nőnek, aki magamért szeret.:)

2013. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is kicsit ilyen vagyok... :)

Úgyhogy persze én is félek, hogy kicsit túlzásba vinném. Sajnos most nincs kit elárasztanom a hülyeségeimmel :/


20f

2013. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazi kincs lehetsz ;)
2013. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnék egy ilyen lányért :)
2013. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy akit szeretek és mondjuk hasonlít rám, imádom felfedezni a tükörben őt. :) És néha lerajzolom fejből a szerettem arcát, szemét.
2013. febr. 20. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!