Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi másért jöhet zavarba tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi másért jöhet zavarba tőlem?

Figyelt kérdés

...ha nem azért, mert tetszek neki?

Furcsán kezd el viselkedni, ha összefutunk, sokszor látom rajta, hogy hosszasan néz rám, zavartan beszél hozzám, inkább nem néz a szemembe, de ha mégis, akkor meg alig akarja elengedni a tekintetem... ilyenekre gondolok.

Vagy mi egyéb oka lehet még annak, hogy zavarba jövünk valakitől, ha nem az, hogy vonzónak találjuk?

Egy negyvenes, felnőtt férfiről beszélek most, tehát már nem tini, aki még nem igazán nem ura a reakcióinak.


2013. máj. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, igen. Azért. Sok szerencsét hajrá!!!

Mázlista.

2013. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, bár ez nem feltétlenül jó hír a számomra, pedig nekem is nagyon gyanús a viselkedése. Ő tagadja, amit nem is csodálok, hiszen házas ember és én is feleség vagyok, szóval nem kellene így érezni egyikőnknek sem, de nagyon úgy jön le nekem, hogy bár hadakozik ellene, az ösztönös reakciók elárulják az igazi vágyait.

Van még egyéb jel is, de azt gondoltam sokáig, hogy valami másért jön zavarba a jelenlétemben, de egyre inkább úgy hiszem, hogy az igazi oka mégiscsak ez lesz.

2013. máj. 1. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindketten házasok vagytok, akkor itt hagyjátok ezt abba.
2013. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!