Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálkozhatnék be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozhatnék be idősebb nőknél, közhelyeken? Illetve ti,30-45 év körüli nők, hogyan fogadnátok ezt? 21 éves vagy és nagyon felizgatnak az érettebb nők. Pélául piacon, buszmegállóban, plázákban, buszon hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg társkereső oldalon? Ott célzottan tudnál keresni korosztály szerint, könnyebb dolgod lenne. Utcán szerintem kevés nő örülne ilyen jellegű közeledésnek... :)
2013. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én se tudom hogy szólitsam le ôket.
2013. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, huszonéves férjes nő. Én személy szerint utcán, könyvtárban, piacon stb. nagyon nem örülnék ilyen közeledésnek. Az ember nem azért megy az utcára, hogy pasizzon. Azért próbállak erről az irányról lebeszélni, mert így sok kudarcélménytől kímélitek meg magatokat.


Ha én pasit, főleg nem a korosztályomba tartozót keresnék, neten próbálkoznék. Esetleg szórakozóhelyen, vannak helyek, ahol kifejezetten a 30-as korosztály mozog, itt pl. biztos nagyobb esélyetek lenne, mint a zöldségesnél. :)

2013. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem nagyon találtam ilyen társkeresôt. :(
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok. :)


Akármelyik társkeresőre regisztrálhatsz. Ott már belépve lehet szűrni az életkorra, így tudtok kifejezetten 30-as nőkre is keresni. Csak feltaláljátok magatokat, egy 21 évesnek már nem kell bemutatnom az internet adta lehetőségeket... :) A bemutatkozó szövegetekbe is beírhatjátok, hogy kifejezetten ez a korosztály érdekel, hogy ha egy nő az oldalatokat nézi, tudjon róla.

2013. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl. cseten.

De könyörgöm, fogadjátok el azt is, ha egy nő közli, hogy nem akar fiatal pasival ismerkedni. Én ehhez a korosztályhoz tartozom, és ki nem állhatom, amikor ilyen korú pasik próbálkoznak be (akár élőben, akár neten) és nem értik meg, hogy engem a fiatalok nem vonzanak! Elkezdenek győzködni, hogy pedig milyen jól járnék... ez olyan, mintha egy 200 kilós nő kezdene el győzködni valakit, hogy jól jár vele. Van, akinek bejön, van, akinek nem, ezt kéretik elfogadni.

Sok korombeli nő vágyik fiatal husira, ne olyat győzködjetek, aki erre nem vevő!

2013. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenséget ismerem:) Volt egy idő, amikor internetes társkeresőztem. A "rajongók" fele 20-26 éves pasi volt, a másik fele meg nős... 37/N
2013. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!