Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Van ez a lány.. több mint egy évig oda voltam érte, bármit megtettem volna azért, hogy együtt boldogok lehessünk, de akkor minden napom arról szólt, hogy ki voltam miatta, mert sohasem voltam neki az első, csak úgy barátként tekintett rám később megtudtam. De ez alatt az egy év alatt olyan volt mint ha együtt lettünk volna, csak kis szünetekkel stb.

Egyszer amikor úgy láttam most már minden jó lesz, szakított és azt mondta, hogy mindig is barátként tekintett rám! Na innentől kezdve nem beszéltünk fél évig és most olyanokat hallok, hogy miattam sír meg, hogy mindent megtenne azért, hogy megtudjam mit érez irántam. Tehát újra akarja kezdeni, amit én nem tudom, hogy szeretnék e mert, tudom, hogy átverne megint egy kis idő után és a végén megint nekem lenne a legrosszabb, de most ezek miatt állandóan ez jár a fejembe és nem tudom mit csináljak.. 19F


2013. máj. 1. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én ha egyszer valakinek nem kellek, akkor utánna bánhatja:/ szerintem hagyd^^
2013. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!