Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi fiú,aki itt lakik pesten,mert itt tanul.Facebookon jelölt be és ott szoktunk beszélgetni,kb már 1 hónapja.Bár nem mondanám igazán beszélgetésnek.

Mindegy,lényeg hogy megkérdezte,hogy nem iszunk-e meg valamit szóval nem találkozunk-e?

Én meg nem tudom mit mondjak.

Egyrészről fura,mert hát nem is igazán ismerjük egymást,nem is volt tartalmas beszélgetésünk.Ezt mondtam is neki,azt mondta,hogy igen ezért is lenne jó találkozni,hogy megismerjük egymást,meg azért nem ír olyan sokat,mert levélben unalmas meg nem szereti.

Viszont az angolomat fejleszthetném ezzel,mivel angolul szoktunk beszélni és ha élőben is ez lenne az segítene.

17L


2012. júl. 31. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam,hogy én semmit nem szeretnék tőle,csak barátkozni,viszont nem tudom,hogy ő is így gondolja-e?
2012. júl. 31. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyugodtan. De ha arab vagy afrikai akkor nyilvános hely legyen!
2012. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

amúgy iráni.

2012. júl. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!