Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szoktak jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak jelezni ismeretlen fiúnak utcán vagy buszmegállóban, buszon, esetleg egyéb helyen, boltban bevásárlóközpontban, ha tetszik nekik egy fiú, ha igen, hogyan jeleznek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy semmi önbizalmam és eddig csak oylan csajokhoz mentem oda, akik nem jeleztek és nem is tetszettem nekik, nagyon kellemetlen volt, főleg, amikor az egyik lány kigúnyolt engem. Majdnem sírtam annyira rosszul esett, fiú létemre. Szeretnék elkerülni az ilyen helyzeteket a jövőben, azért kérdezen, miből jöhetnék rá, melyik lánynak tetszem, ha tetszem egyáltalán valakinek és kihez érdemes odamennem?

2013. máj. 1. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos túl kevesen. Erről szakértők is cikkeznek, hogy meg kellene tanulniuk jelezni.
2013. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-aki sokszor néz rád

-aki néz amikor azt hiszi, hogy nem látod, ha pedig hirtelen ránézel, elkapja a fejét, és mosolyog maga elé

-aki sokszor a közeledben van

-igyekszik hozzád érni


De először te is adj jeleket! Hívd fel magadra a lány figyelmét! Miért csodálkozol ha olyan lányokhoz mész oda, akik nem adnak jeleket?

2013. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem ha tetszik egy férfi, mondjuk csak a metrón vagy a boltban és látom, hogy ő is engem néz. Szoktam szemezni velük, esetleg egy kedves mosolyt is eleresztek. :)


23/N

2013. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, melyik vonalon és mikor szoktál arra járni, és mi a telefonszámod? :D
2013. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igazából a közeledéseddel lesz a gond

nem vagy elég férfias, ha az lennél nem gúnyolnának ki, sőt csak nevetnél azon amikor próbálna gúnyolni...

egyébként csak akkor veszett az ügy, ha elküld, ha visszaszólsz neki valami frappánsat a gúnyolására, akkor még lehet hogy meg is fogja adni a számát


amúgy hány éves vagy?

2013. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak néha lányok nézni a buszon,szerintem nem feltétlenül jelent bármit is. Nekem pl szerintem a hajamat szokták megbámulni,hogy hogyan vagyok képes ilyen fejjel utcára kimenni :DDD
2013. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!