Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24/F évesen 56 kiló vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24/F évesen 56 kiló vagyok, az gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
178 centihez. De egyébként modell alkatom van. Megnéznek a csajok. Csak mondta pár haver, hogy nagyon vékony vagyok, híznom kéne. De nem tudok, pedig éjjel nappal kajálok.
2013. máj. 1. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
akkor látszik az ember hasizma, ha a testzsír százaléka 10% alatt van (12-15% lenne a minimum ami normális) csak mondom.. és hasizma van mindnekinek, ugyan úgy, mint ahogy bicepsze is van mindnekinek meg vádlia is azoknak is akik nem sportolnak. szóval maga a bordázott hasizom akkor is látszik, ha 5 felülést nem tud megcsinálni, maximum nem lesz annyira látványosan bordás, mint azoknak akik edzenek rendesen.. de az biztos, hogy olyan alacsony zsír százalék semmi képp nem egészséges főleg ha mesterségesen van fenntartva
2013. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 kókuszjoe válasza:
Naa végre nem vagyok egyedül!Én is 23F 61 176cm vagyok,kicsit hizhatnánk de nem gáz,attól még egy 100 kg-os embert simát földbe verhetsz,én már megtettem.De javaslom a tömegnövelö szereket én is elkezdtem szedni.
2013. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az öcsém is kb ilyen test-arányokkal rendelkezik.

Az a baj,hiába vannak kint a kockák a hasán,ha egyszer ebből a tömegből nem lehet erősebb,mint ami most.Gyakorlatilag nagyon,nagyon gyenge...

De most a csajozás miatt érdekel,igaz?

Hát,a csajok egy részének pont ez tetszik,más részének meg nevetséges.Én pont a "mackós" típus vagyok.Nekem pont teljesen más csajok adják magukat,mint az öcsémnek.Aki velem foglalkozik,az vele nem tenné,és fordítva.

Szóval kinek ez,kinek az,kinek egészen más...

2013. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Megnézném hogy van neked modell alkatod 56 kilósan.Szerintem menj el orvoshoz mert ez beteges. [link]
2013. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé :/
2013. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]

SZemét kaját eszel, ne várd hogy egy kis zsömle meg csoki tömeget hozzon, azt meg pláne ne várd hogy izomtömeget :D

2013. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt az indexet. Érdekes, 56 kiló sovány, 61 már normális.. Miért kéne orvoshoz mennem? :D 5 kiló miatt?

A modellen látom sokan fennakadtatok. Másodállásban ezzel foglalkozom 2 éve, és megvannak velem elégve.

2013. máj. 1. 19:44
 18/18 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. 175 centi mellé 54 kiló ha vagyok. 20/F. És kit érdekel? Én jól érzem magam így a bőrömben, nem az számít, mit mondanak. Inkább örülj, hogy ehetsz, más meg állandóan szenved a sok fogyókúrától, mégse fogy. De ha mégis zavar, akkor nem tudok mást mondani: egyél sok süteményt, zsíros ételeket, és ne csak akkor, ha éhes vagy. Ezzel szerintem hízni fogsz. Abból pedig csinálhatsz izmot is, ha félted a modell alkatodat. :)
2013. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!