Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 168 cm-hez 53 kiló,19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

168 cm-hez 53 kiló,19 évesen (lány vagyok) ez milyen testalkatnak számít?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban. Csomó mindenki irigyli az alakomat, de csak lányok dicsérnek mindig, a fiúk nem is érdeklődnek irántam, ez miért lehet? (a fejem sem ronda az emberek elmondása szerint) Igaz, örülök a dícséreteknek,tényleg, de azért egy idő után már zavaró hogy csak lányoknak tűnik fel a kinézetem, mivel nem vagyok leszbikus így nekem nem igazán imponál, amikor egy-egy lány talál szépnek/aranyosnak/tökéletes alakúnak stb. :/ Barátnak meg a fúkkal is jól kijövök, de valamiért soha senki nem szeretne többet, ezért gondolom úgy hogy a külsőm a baj. Ha a belsőm olyan nagyon problémás lenne, szerintem barátként sem kellenék senkinek. Sokan lesoványoznak, de én nem érzem magam túl soványnak, mindig is ilyen voltam, és nem szeretném magam felhizlalni, de a háziorvos is ezzel jött már, hogy szedjek fel pár kilót és eléggé idegesít.
2011. dec. 23. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lehet túl szép vagy és azt feltételezik van valakid, jó matekosnak tartom magam de így számokkal nem tudom hogy nézel ki
2011. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
tégy fel egy képet és meg tudom mondani h mi a szitu ;)
2011. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez így egy tökéletes testalkat, főleg ha arányos is. De ez önmagában kevés egy igazi kapcsolathoz.
2011. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit sovány lehetsz, de biztos nem az a baj. Sztem csak nem veszed észre a kevésbé jóképű srácokat, akiknek pedig kellenél.
2011. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hm, hát ezt nem mondanám magamról, meg nincs túl sok önbizalmam, bár az tény hogy egyik barátnőm megjegyezte egyszer, hogy kicsit olyan hogyismondjam, megközelíthetetlennek lát. Pedig ez nem szándékos a részemről, egyszerűen csak félénk vagyok. Sokszor arra is gondoltam már hogy lehet a magasságom taszítja őket, mostanában mindenhol azt olvasom hogy a 150-160 cm-es lányok a közkedveltek. De tényleg nem tudom mi lehet az oka.



2. válaszoló: Sajnálom, nem szeretnék képet kitenni így a vakvilágba, tudom hogy így nem lehet pontosan megmondani, de akkor sem. Anonim oldal persze, stb, de manapság soha nem lehet tudni, és inkább vagyok óvatos az ilyesmivel._.

2011. dec. 23. 18:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Észreveszem azért, ha kellek valakinek, a gond csak az, hogy idén is kb. egy valakiről tudok akinek tetszem, de korban egyáltalán nem passzol hozzám (felnőtt férfi, már családot kéne lassan alapítania, én meg még most fogom befejezni a középiskolát..) ráadásul ő ijesztően nyomult rám, állandóan hívogatott, harsányan viselkedik, gyerek módjára vihog pl egy nagyon csendes helyen (vonat) és vannak még furcsa dolgai, és ezért eléggé félek/tartok tőle. Sajnos két véglet szokott lenni, vagy túlságosan nyomulnak és már-már zaklatnak, vagy csak barátként néznek rám. Azt bevallom, hogy nem vagyok kezdeményező típus, de félek mert tapasztalatlan vagyok, és kicsit parás..
2011. dec. 23. 18:44
 7/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem a külső számít legjobban, de elsőre azt látja az ember - lehet hogy közhely, de ezzel egyetértek, hogy a külső ami megfog, a belső ami megtart, vagy hogy mondják... De egyébként pont emiatt írtam, hogy barátként meg sokan érdeklődnek, rengeteg barátom, ismerősöm van, és azért akad köztük fiú is, szóval nem lehet olyan igazán hatalmas probléma a belsőmmel, hogy senki se akarna közeledni felém. Bár az élet elég érdekes, szóval ki tudja, lehet hogy egész egyszerűen így alakult és véletlen :)
2011. dec. 23. 18:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Tökéletes alakod van. :D


Ilyen paraméterekkel benne vagy a "barátnőmnek jó lenne egy ilyen csaj" besorolásban.


De ehhez még arcra is vonzó legyél és totál befutó vagy, aztán meg jellemre mennyire vagy elviselhető. :D


Na ha minden klappol, akkor írj üzenetet, főleg, ha Debrecen környéki lány vagy.


További szép napot! :D


22/F

2011. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát, Debrecen irtó messze van, de az önbizalmam talán kicsit nő, azért köszi XD Legalább jó tudni hogy ezek a paraméterek így önmagukban leírva nem jelentenek tulajdonképpen hátrányt, így kereshetem másfelé a hibát, amin javítanom kell>.<
2011. dec. 23. 18:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is bejön az ilyen alak és nem vagyok az nyomulos tipus sem és normálisnak tartom magam,de szinte ugyanolyan a helyzetem mint neked....és nemértem..merre laksz kérdező???
2011. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!