Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal szexeltünk egy hónapja (azóta szakítottunk) és pár napra rá meg is jött. Viszont most már egy hete késik és attól félek, hogy terhes vagyok. Lehetséges-e hogy miután megjött terhes vagyok?
2013. máj. 2. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet. Még hajdanán olvastam, hogy az első menstruáció nem jelent semmit sem, terhesség alatt is megjöhet.


Viszont ha nem volt előtte "hosszú" ideig szexuális életed akkor egy kiadós sex (vagy több), kicsit belepiszkálhat a periódusodba (barátnőmnek 1,5 igen másfél(!) hónapot késett).


Ha biztosra akarsz menni vegyél terhességi tesztet.

2013. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem :) Ez 100%-ék
2013. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt rohadtul nem lehet 100%-ra mondani. Simán lehetsz. Van aki végig menstruáció szerű vérzéssel hordja ki a babát nem h az első hónapban vérezzen. Pláne ha pár napra rá jött meg. Simán lehetsz ha nem védekeztetek. Teszt de ha 100% biztos akarsz lenni akkor doki és vérvizsgálat.
2013. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megvolt a mensese,és nem pár csepp,akkor tuti,hogy nem terhes.Nagy ritka,ha vérzése van,és terhes közbe.kicsi az esély.De szerintem nem.elhiheted
2013. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Pár napra az aktus után jött meg neki. Akkor még simán lehet rendes menstruáció. Utána is beágyazódhatott..... stb. Itt az a kérdés h védekeztek-e normálisan. Mert ha nem akkor lehet terhes. Még ha csak 1% rá az esély akkor is ott van.

2013. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta végig gumi, de nem bennem ment el.
2013. máj. 2. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok..ha az vagy nyugodtan szídj el.de hidd már el,hogy nem vagy az.Ha pár csepp volt,akkor talán.De ha rendesen volt,akkor NEM!
2013. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem meg jobb ha csinálsz egy tesztet és megtanulsz felelősségteljesen szexelni. A gumi csak akkor véd rendesen (és akkor is csak 95%)ha VÉGIG fent van. Miért kell mindenkinek a szájába rágni h ez nem gyerekjáték és h van előváladék meg ..... stb?
2013. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy még jobban megnyugtassalak,akkor adok egy linket. pár perc alatt válaszol a nőgyógyász.

[link]

2013. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!