Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csajok mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csajok mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
van egy 3 éves kapcsolatom együtt élünk meg minden,de a barátom csajozgat beszélget egy csajjal és a képi alá írogat egyik kép alá azt irha huh ezt Imádom*-* nagyon szép vagy ti be lájkolnátok a helyembe amit irt a csaj képéhez? hogy lássa meg direkt úgy hagyja a beszélgetéseit,tegnap kérdeztem tőle hogy neked milyen csajok jönnek be erre megy fel a facebookomra és nézd meg az üzeneteimet,de nem akarom fájdítani a szívem... ez nekem annyira rosszul esett.. vagy nem kéne h rosszul essen..

#férfi #csajoziki
2013. máj. 2. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy kivágnám mint macskát sz.rni.:)
2013. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne őrülj már meg,hogy ilyen mandróval még együtt vagy :s Húzzon azokhoz akkor,akik tetszenek neki.
2013. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pofátlan, de legalább nem a hátad mögött csinálja, így nyugodt szívvel dobhatod, nincs kérdés. Egy ilyen emberrel kár vesztegetned az időd, nála sokkal korrektebb fiúk is léteznek.
2013. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon rosszul esik és fáj..:((( főleg amiket írogat neki..de esküszöm be tetszik elem amit irt a csaj képéhez,,
2013. máj. 2. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem tárgyalod ki vele a dolgot.... Teljesen hülyén jön ki hogy ez megtörtént, és utána csak annyit tudunk meg, h szarul esett. Normál esetben megtudakolod h EZ MI? Aztán kidobod.
2013. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam,hogy amit ír csajok képeihez azt így belájkolom,de nem reagál rá semmit...Először is tudom hogy fáj de próbálj meg megnyugodni,rendben? :) másodszor úgy kéne ezt vele megbeszélned hogy mind a ketten egymásra figyeltek,mármint pl nem megy a tévé meg ilyenek,szall hogy rád figyeljen és mond el az érveidet állj ki az érzéseidért!! :)
2013. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!