Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az egyik fiubarato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az egyik fiubaratommal osszenyaltam a tegnap mikozben az egyik baratnomnek is bejon. De nem en akartam a fiu maszottram. Meg lehet ezt bocsajtani nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki másoknak azt mondja,hogy járni akar velem,de nekem nem mond ilyesmit. Csak ,hogy jó barátok vagyunk. De tegnap rám volt mászva és hat összenyaltunk de utanna csak ugyanugy hülyéskedett mint azelőtt. Nem tudom mit tegyek mert nagyon rosszul érzem magam mert egy jó barátőm szerelmes a fiúba. Meg lehet ezt bocsajtani nekem? Mit akar a srác elérni? 14L

#fiú #barátnő #gonosz #felek.mit tegyek
2013. máj. 2. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Összenyalni? Ez mi ez? xd
2013. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok mi az az összenyalás!;)
2013. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a maszottramot sem értem. Ez nekem magas... :)
2013. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mászott rám a "maszottram"! Hurrá megfejtettem a Malborge nyelvet! X)
2013. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

smároltatok?

amúgy ezt nem értem, miért gondoljátok, hogy valakinek tetszik a srác, akkor az természetes, hogy a srácnak is, majd ő dönt, kit választ N

2013. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!