Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktatok összeülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok összeülni úgy hármasban a párod egyik lány barátjával? :/

Figyelt kérdés

Volt már, hogy arra kért a párod?

Semmi kedvem hozzá :/...


2013. máj. 2. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
jó bunkó a barátod, ha meg akarja dugni az egyik "LÁNY BARÁTJÁT"… tényleg, ne legyen igazam, de szerintem úgyis meghúzza egyszer őt egyedül, ha te nem hagyod...
2013. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de nem szexre értem!

Csak úgy összeülni, üdítőre v sörre.

2013. máj. 2. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
miért ne? abban nincs semmi rossz. amig megvolt az exem.. tudod, hányszor leültem velük inni egy sört, vagy üdítőt? csak akkor gáz, ha féltékeny vagy.Akkor ha a szüleiddel ül össze, akkor is félteni fogod. És ez brutál így :]
2013. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, akkor semmi:D nem tudom, én elmennék, legalább minimálisan fel tudom mérni a terepet, hogy az a lány barát mennyire barát, ha még nem bízol meg annyira a fiúban. ha megbízol benne és nincs kedved menni, ne menj :)
2013. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

semmi kedvem a csajhoz.:S

úgy tudom régebb tetszett is a barátomnak...

2013. máj. 2. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazad van....amúgy megsúgok valamit:

Fiú-lány barátság nincs......hidd el, de úgysem fogsz kiállni magadért

Az én páromnak nincsennek lánybarátai és tőlem is elvárja, hogy ne legyenek fiúbarátaim (amit nem kell elvárni mivel nincs rájuk szükségem)

Ha tényleg szeretne, nem így lenne az egész, hidd el (de úgysem fogod, mindegy....de azért kitartást...együttérzek veled...)

2013. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor jogosan nem örülök ennek...
2013. máj. 2. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé jogosan....és ne hallgass senkire, nem vagy betegesen féltékeny, nem vagy önző, stb.....nem, ez teljesen jogos! Krvara nem orulnek neki! Hidd el, en kicsapnam a balhet, es nekem lenne igazam akkor is! Mint ahogy most is neked....de hala istennek ilyen peoblemam sosem volt.....mi az hogy lanybarat, azonnal "megutnem" :D
2013. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon attól függ, hogy ki az a lány barát, meg hogy mennyire mélyen őszinte a kapcsolat a pár tagjai között. Mi pont tegnap ültünk le dumálni pont így, ráadásul tiszta csajos témák pörögtek javarészt.

A lány baráttal kavarás nem volt soha, ezt is a legelején tisztáztuk. A fiú-lány barátság sokszor tényleg marhaság, de nekünk sok éve működik. Az elején a lány barátnak fura, hogy van partner, a párnak meg fura, hogy van lány barát, de ezen hamar túlléptünk, ahogy megismerték egymást. Csak őszintén, nyíltan, éretten meg kell beszélni és ennyi.

2013. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!