Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy csaj, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj, de nem ismerem olyan jól. Szerintetk irjak rá facebookon, és hogy tegyem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugottan írj rá. Elég ha elmondod h szimpi és h szivesen megismernééd, aztán lesz ami lesz:) Egy probát azért mindenképp megér;)
2013. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha biztonságosabbat akarsz, inkább barátilag közeledj hozzá, sőt célozd meg a barátzónáját. Ha a barátja (nem romantikus értelemben) akarsz lenni, és semmi több, akkor nem akar majd bent tartani a barátzónában. Akár még beléd is szerethet titokban, ahelyett hogy mindjárt az elején elhajtott volna lányos zavarában.
2013. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még nem beszéltem vele személyesen. Milyen lenne az ha csak igy ráirnék?
2013. máj. 2. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Az valóban necces. Kell lennie valami alibidnek, amiért ráírsz (lehet akár az is, hogy egy bejegyzése alatt csevegni kezdtek a témáról, és annak apropóján ráírsz privátban / privátban folytatod a témát), vagy kérj segítséget közös ismerőstől, találjatok ki valamit, hogy "véletlenül" megismerkedhessetek.


Csak aztán légy laza!

2013. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán írj rá, és kérdezd meg, hogy eljönne-e veled egy kávéra mert meg szeretnéd ismerni.
2013. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elijeszteni.
2013. máj. 2. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fb-n kellene csajozni. Régen sem volt fb.
2013. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 alexymanó válasza:

Szerintem igen.én is így ismerkedtem meg a barátommal.

elöszőr kicsit nyomozd ki hogy hogyan viszonyúl az új emberekhez,aztán közös téma vagy valami :D

2013. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor én fiatal voltam, a fiúk odamentek a lányhoz, aki tetszett és meghúzták a haját. Aztán valahogy csak kialakultak a gyerekkori szerelmek. A következőnél meg már nem szégyenlős az ember.
2013. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem menj oda hozzá és mondd neki, hogy: nagyon szimpatikus vagy. Mit szólnál hozzá, ha a hétvégén meginnánk egy teát/kávét?

Ha nemet mond, akkor simán tovább léphetsz, hiszen annyi csaj van még a világon... De ha a válasz igen, akkor a többi csak rajtad áll.

Szerintem a face-es megoldás csak arra jó, hogy a barátnőinek továbbküldi a beszélgetéseiteket (ha sor kerül rá) és esetleg jót nevetnek rajta.

A személyes kontakt a lényeg!!! Hajrá! :)

24/L

2013. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!