Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem szexeltem és nagyon kivagyok..... Szinte kaparom a falat, mert annyira hiányzik, pedig elég figyelmesnek és türelmesnek tartanak és szebb vagyok az ördögnél. Nektek volt már ilyen? Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Privit is írhat, aki gondolja.

2013. máj. 2. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Micsoda probléma...:D

Én sem szexeltem már kb. 2 hónapja, mégsem rinyálok. Szóval ha úgy tetszik, a "helyedben vagyok" már lassan. Szedd össze magad, és oldd meg! Keress szexpartnert, vagy maszturbálj, vagy legyél türelemmel, ameddig lesz egy olyan, akibe szerelmes is vagy! Rajtad áll...:)

2013. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hete nem, és megőrülök már. A barátom külföldön van, 5 nap múlva jön haza :S
2013. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jézusom én már 5 hónapja és semmi bajom :D
2013. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!