Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem ellentmondásos egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem ellentmondásos egy kicsit?

Figyelt kérdés
Sok lány előszeretettel írja/mondja, hogy ő nem felszínes, de azért nézzen ki valahogy az a pasi... Akkor mégis csak a külsőre utazik végső soron ezek alapján az összes lány, nem?

2013. máj. 2. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minimum elvárásnak hívják.
2013. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik arra utaznak, vannak, akik erre. Csak nem mindig dönetenek jól az útleáaggzagazodánál.
2013. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
A külső meg fog...stb. Az, hogy nem tetszik egy 'görényfejű' pasi, attól még nem vagyok felszínes. Te sem ennél kutyasz*rral beborított csokit, holott tudod, hogy az a csoki k*rva finom....
2013. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak az a normális válasz, hogy ugyanez a helyzet a túloldalon is. A legtöbb fiú is azt mondja, hogy legyen a lány aranyos, kedves és maximum hozzáteszi, hogy valamilyen alkattal rendelkezzen.


Mindkét oldalon vannak egyébként olyanok, akik valóban csak a külsőséget nézik, esetleg még az "értékeit" (ha érted), de ez már a kisugárzásukon látszik.

2013. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

már bocs,de a fiúk is ezt mondják..

amúgy vmennyire számít a külső bárki bármit mondhat!

2013. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok felszínes, de azért ne legyen zsíros a haja, ne legyenek lepedékesek és barnák a fogai, ha zsírosodik, pattanásosodik a bőre, akkor meg kezelje. Ne lógjon ki méteres, sárga zsír a füléből. Ne legyen gombás.


Igen, minden lány a külsőre utazik, mint a fenti is bizonyítja :DDD


(nekem egyébként sem a magasság, sem a testalkat nem mérvadó, csak legyen igényes, ennyi)


17/L

2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában nekünk is elég hogyha kinéz valahogy a lány, nem kell hercegnőnek mittudomén minek lennie, csak hiába mondod nekik egyik fülükön be a másikon ki...


20f

2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindenki szeretne egy dekoratív párt magának, akár csaj az illető, akár pasi. És sem tudnék olyan lánnyal járni, aki nem tetszik külsőre, bármilyen értékes is belül, és a lányok is így lehetnek vele... :)
2013. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én értelmezésemben ez annyit jelent, hogy lehet valaki jóképű pasi, ha egy bunkó / agyatlan f@sz, de lehet normális is amellé hogy jóképű...
2013. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amilyen embereket látok nap mint nap, csoda lenne, ha egy kicsit is külsőre normálisabb fazon jönne szembe velem az utcán. Nekem számít a külső. Ha nem izgat külsőre, nem tudok hozzá vonzódni. Ha ez meg van,akkor a következő lépcső a belső tulajdonságok.Itt el lehet bukni. Szóval nézzen ki valahogy és fogjon meg belsőre is.Ha ez meg van,akkor márcsak a béna szexszel tudja elrontani.


Mivel már az első lépcsőn akadály van,így forever alone van.

2013. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!