Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Amióta az eszemet tudom, mindig úgy voltam vele, nem akarok gyereket. Szeretem a gyerekeket, babysitterkedtem is, mosolygok az utcán, ha látok egy cuki kisbabát/kisgyereket, szeretek velük beszélgetni stb. stb., egyszóval semmi bajom velük, de hogy én gyereket vállaljak...kizárt.

DE!Rengetegszer eszembe jut, hogy milyen szép lenne, ha a párom (akivel komoly kapcsolatban vagyok) lenne az, akitől lenne egy gyerekem. Imádom Őt,és ha Rá nézek, elképzelem, milyen édes lenne egy kisbabával. Illetve nemrég borozgatás közben, amikor már eléggé oldott hangulatban voltunk, csak úgy kicsúszott a számon, hogy "nekünk lesz kisbabánk?".

Mégis néha olyan érzések törnek rá ezzel kapcsolatban, ami nem jellemző rám.

Miért?


2012. okt. 13. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán még is feltámadnak benned az anyai ösztönök. :) Jelenleg én is úgy vagyok vele, hogy isten mentsen meg tőlem egy kisbabát, avagy inkább a babát tőlem. Szabályosan belehalnék szerintem ha most teherbe esnék, kicsit még is bennem van az, hogy majd egyszer évek múlva talán még is jó lenne. Mégcsak 22 vagyok, nem úgy áll az életem amúgysem, hogy itt lenne az ideje, szóval nem aggódom emiatt.

Szerintem nincsen semmi baj ezzel, természetes, hogy riasztó a gondolat, de ezekszerint mégis csak szeretnél majd utódokat.

2012. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, mindig is így gondoltam, aztán megtaláltam a párom, már 2 éve gyűjtögetünk a babára.... :) ellentmondásos, de ez így szokott lenni :)
2012. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az ember véléménye,érzései változnak.
2012. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztivan ***** válasza:

Én 33 éves koromig nem szerettem a gyerekeket és nem is volt eszemben ilyen "hülyeség" ,hogy gyereket szülök. Fúúúj..

Aztán valami átfordult,találtam egy férfit akitől gyereket AKARTAM és most van egy 2 éves fiam akinek tervbe van már a tesó is:-))Nem baj az ellentmondás,majd megérik a gondolat és akarattá erősödik:-))

2012. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha szereted a gyerekeket és van párod, akkor nem lep meg a dolog.


Én utálom őket és valószínű, hogy ez az oka, hogy soha eszembe nem jutna szülni. (:

2014. szept. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!