Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a családotokban fekete bárány?

Figyelt kérdés
Többen vagyunk testvérek, és úgy érzem nagyon nem hasonlítok a testvéreimre. Természetesen nem külső adottságokról beszélek, sokkal inkább belső értékekről. Mindegyik testvérem mindig a tanulásra, és a jövőjükre koncentrált, ezzel ellentétben én mindig a mának éltem, mondhatnám úgy is, hogy nem igazán érdekelt más mint a nők, a pia,a szórakozás. Természetesen imádom a családomat, számomra mindig ők lesznek az elsők, bármi is történjen, de rossz érzés, hogy nem tudják elfogadni, hogy én egyszerűen más vagyok mint ők. Szeretnek ők is engem, de akárhányszor találkozunk, vagy a szemükbe nézek, látom azt hogy mit gondolnak. Szerintetek 25 éves kor felett lehet még változtatni? Vagy lehet hogy nem is kéne változnom, sokkal inkább összeülni velük, és megpróbálni elmagyarázni nekik, hogy teljesen másképp látom a világot mint ők!?
2013. máj. 2. 21:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De sok fekete bárány van ezen az oldalon :DDD.
2013. máj. 2. 21:21
 12/13 anonim ***** válasza:
vagyunk egy páran, amúgy ezen nem tudsz már változtatni, se 25 fölött, se alatta
2013. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is van fekete bárány. De ő folyton belekeveredik vmiben. Most épp per folyik ellene. Én itthonülős vok, irigyellek (a nőket nem,mert az vagyok).

25 fölött lassan csak kinősz belőle.

2013. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!