Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be pasizhatott? Tudom hiteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be pasizhatott? Tudom hiteles választ csak tőle kaphatnék de kiváncsi vagyok miért csínálhatta, vél emények?

Figyelt kérdés

az adatlapján családi kapcsolatnak egyedülálló volt feltüntetve majd egy ideje ezt titkosítatta,ezért gondolom h van valakije.

A képein csak ő van.mondjuk mostanában nem töltött fel képet.



2013. máj. 3. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gondolta, hogy senkinek semmi köze hozzá.
2013. máj. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát... ha ez face... nekem spec még ismerősök között sincs fent a párom, pedig már 4 éves együtt vagyunk.

Ha magamból indulok ki: akkor egy jót szórakozik a közösségen :D

2013. máj. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én azért szedtem le, mert nem akartam, hogy kint legyen, hogy egyedülálló vagyok. olyan elkeserítő... így meg mindenki azt hisz, amit akar!
2013. máj. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is lehet, hogy lett valakije.
2013. máj. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!