Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik/csajok véleménye is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/csajok véleménye is érdekelne, melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem kis mellem van és nem tudom gáz-e melltartó nélkül a városban pl ha atlétát veszek fel vagy olyan felsőt ami alatt gáz a melltartó ,kicsit zavarna ha pl fáznék és a mellemet bámulnák.
2013. máj. 3. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán nem gáz! De ha zavar úgysem fogsz melltartó nélkül menni. Miért zavar ha megnézik? Nő vagy! És igenis meg kell mutattni ami van!
2013. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért vegyél melltartót alá.


F

2013. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
az olyanok ala pant nelkulit vegyel fel.. van merevito nelkul is, ha az zavar
2013. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
képet képet képet... :)
2013. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ivilicious ***** válasza:
65%
szerintem gusztustalan,ízléstelen..én direkt azért hordok szivacsos melltartót,h ne nézegesse már semmi ismeretlen a mellbimbóm..jó,nekem nagyok a melleim,de akkor is
2013. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
van pánt nélküli melltartóm csak némelyik felsőbe hülyén mutat
2013. máj. 3. 09:49
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Mekkora problémáid vannak!

Mit szóljak én? Kicsi az önbecsülésem, kicsi a f.rkam, sosem voltam népszerű sem nőknél mint lehetséges partner, sem fiúknál, mint jó haver/barát. Nincsenek barátaim, nincs munkám sem most már, abszolút kilátástalan az életem.

Neked meg az a problémád, h kicsi a melled és vegyél fel melltartót vagy sem...

29 F

2013. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
A saját szintjén mindenki nyomorog.
2013. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Ha olyan felsőt veszel fel, ami nagyon átüt, azért az alá illik.

Ami takar, annál nem gond. A kis mell is gyönyörű, az ne legyen visszatartó erő.

Fázós dolog meg... Hát remélem összefutunk, ha egyszer fázni találsz ;)

2013. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez a "gáz" dolog...na mindegy.Szóval a kis mellek is meg tudnak ereszkedni,ráadásul nem hinném,hogy jó pont,ha a bimbóid látszanak a ruhád alatt.

Szerintem az elég ribancos,de ahogy érzed...

2013. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!