Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik/csajok véleménye is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/csajok véleménye is érdekelne, melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem kis mellem van és nem tudom gáz-e melltartó nélkül a városban pl ha atlétát veszek fel vagy olyan felsőt ami alatt gáz a melltartó ,kicsit zavarna ha pl fáznék és a mellemet bámulnák.
2013. máj. 3. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

kedves #7-es, mindenkinek a sajat problemaja a legnagyobb...

lehet, hogy sajnallak (ami rajtad ugye nem segit), de attol, hogy neked rosszabb, nekem meg nem lesz jobb. realisan gondolkodva ugyan fel tudom merni, hogy melyikunk van rosszabb helyzetben, de attol meg a problema nekem problema marad.


egyebkent nem is mondta a kerdezo, hogy ez lenne a legnagyobb problemaja, ez az oldal meg azert van, hogy barmit megkerdezhessen az ember lanya.

2013. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha zavarna, akkor miért nem veszel melltartót?

Egyébként annyiféle fazon van már, hogy nincs olyan felső, ami alá ne találnál tökéleteset.:)

2013. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan felső, ami alatt gáz a melltartó :)

Ha olyan atlétád van, aminek a karkivágása nagy ( [link] ), ez alá például olyat vegyél, aminek le lehet szedni a pántját, és tedd keresztbe hátul.


Érdemes beruházni egy ilyen típusú melltartóra: [link]

Nekem egy mindig van, azt tudja, hogy nem csak a két felső, hanem a hátsó pántja is állítható, így olyan ruha alá is fel tudod venni, aminek a háta nagyon mélyen kivágott. És persze ha testszínű, akkor bármilyen ruha alá felvehető, nem látszik át.

2013. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

7es,te is túldramatizálod magad...

Kérdező,csak rajtad áll,neked kell-e,elvileg a nők szeretik,ha nézik őket...

2013. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Merre jársz? Gyakran jönnék veled szemben!

F.

2013. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
szia kedves! a női mell szép dolog,akármekkora legyen. ha melltartó nélkül érzed magad jól, ne hordj csak azért, hogy mit gondolnak mások. azt pedig te is el tudod dönteni, hogy mi ízléses. ha átlátszó az a felső, nyilván szerencsés alá melltartót venni, de a cicidnek is egészségesebb melltartó nélkül,minél kevesebbet hordasz, annál jobb. feszesebb i marad úgy.
2013. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben semmi képpen sem mennék ki az utcára melltartó nélkül semmi esetben sem... ha nem akarod, hogy kilátszódjon a pánt, vegyél fel pánt nélkülit, ha az kényelmetlen, de semmi képpen sem akarod, hogy feltűnő legyen a pánt, akkor vegyél szilikon pántot... egyébként ha a melltartó színe nem üt el a fölsőétől nagyon, akkor nem gáz, ha kilátszik a pánt (pl. fekete pánt+ fekete fölső abszólút nem gáz, de ugyan ez egy neonzöld pánttal már ízléstelen)
2013. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!