Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, nektek a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, nektek a ruha önbizalmat ad az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom...nem a ruha teszi az embert. Itt nem konkrétan márkás, drága ruhákra gondolok, hanem új, kényelmes, tetszetős ruhákra, amiben jól érzitek magatokat, feldobja az önbizalmatokat.
2013. máj. 3. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Rajtam semmi nem áll jól, így nem.
2013. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyilvánvalóan igen, otthonkában elég kellemetlenül érezném magam
2013. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen, bár már van párom.
2013. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalom hiánya, mindig egy adag negatív gondolat hatására van jelen. Mondd ki végre egyszer, hogy mit utálsz magadban.
2013. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van elég önbizalmam, de igen, ha olyan cuccban vagyok, ami kényelmes és a tükörben is tetszik az összkép, én is bátrabban hagyom el a lakást. :-)
2013. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én olyan ronda vagyok, alacsony, és dagadt, hogy rajtam semmi sem áll jól.
2013. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy jó ing, egy jó cipő, egy király napszemcsi és máris megsokszorozódnak a kedvesebb női tekintetek :D


És - bármenyire is nem valljuk be - a márkás cuccok is számítanak. Tudatalatt is.

2013. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Tényleg nem a ruha teszi az embert , de sokat ad hozzá. Ha olyat viselsz ami tetszik , és jól érzed benne magad , akkor sokkal felszabadultabb leszel. Ha tudod h jól áll meg h jól néz ki akkor könnyebb lesz. Pl Ott vagytok egy szórakozó helyen vagy valahol és ismerkedni szeretnél és tudod (hogyha lány vagy) akkor valami szép ruha van rajtad ami csinos. (ha fiú vagy) akkor meg a legmenőbb cucc van rajtad ami a lányoknak is bejön. Ad önbizalmat.
2013. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az új ruhák mindig feldobják, mert ugye az ember olyat veszi, ami bombán áll rajta xdd
2013. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!