Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néhány ember véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néhány ember véleményére ad egy lány és nem akar megismerni engem emiatt?

Figyelt kérdés
Pedig nincs is gáz velem mások szerint. Mégis pár ember "rajongóm" és kitalálta, hogy én f@sz vagyok.
2013. máj. 3. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gegel?
2013. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert te nem vagy vele őszinte.
2013. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2+ szedd össze a bátorságod és beszélj egyenesen a lánnyal.
2013. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Te vagy az Barta Krisztián?
2013. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyenesen beszéltem vele privátban. De hallani sem akar rólam, mert itt az oldalon páran "megszerettek" a szókimondásomért.
2013. máj. 3. 20:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Meg,mert mindenkit kinyírnál,aki nem nő,vagy visszautasít.
2013. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Senki nem tenne ilyet. Ez csak egy oldal. Az élet más.
2013. máj. 3. 20:50
 8/21 anonim ***** válasza:

"Meg,mert mindenkit kinyírnál aki visszautasít."


Ezt mondjuk meg tudom érteni.

2013. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Szó sincs ilyesmiről. Arról van szó, hogy végre valahára lenne egy jelölt, aki amíg nem tudta a nicknevemet, teljesen kedves kommentet írt, hogy ismerkedhetnénk, de amikor megtudta, kalap-kabát. Könyörgöm, ez csak egy oldal. Az ember életben teljesen más. Nem hiszem el, hogy esélyt sem ad emiatt, mert volt pár baklövésem itt. Az életben nem követek el baklövéseket. Nem hiszem el, hogy itt mindenki hibátlan kommenteket írt mindig. :S
2013. máj. 3. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Sz@r dolog a karma,mi?
2013. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!