Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret az az ember igazán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret az az ember igazán, aki időnként kritizálja néhány testrészünket?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én veszem fel... de rosszul esik, hogy nem vagyok így jó ahogy vagyok, például nyíltan közlik hogy valaki jobb nő nálam, csak mert nagyobb a melle, vagy hogy az enyém jobban néz ki melltartóban.. vagy ezt így el kell fogadni, meg kell barátkozni vele, hogy mindíg mindenkinek lesz velünk valami baja..?

19/L



2013. márc. 7. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még szerethet, csak nem tudja, h lányokkal nem szabad mindig őszintének lenni.
2013. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én attól még ugyanúgy szeretem a barátomat, hogy néha közlöm vele, hogy pocakja van, megint visszaszedett egy kicsit, stb. DE, számomra ő a legjobb pasi a világon, mert őt igazán szívből szeretem, meg minden.

Ha azt mondaná, hogy száraz a bőröm, csináljak vele valamit, az oké lenne. De ha egy másik nőre azt mondaná, hogy jobb nő nálam... Remélem, érted a különbséget.

2013. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Azér' fordítva is sz*r lehet mikor az ember alacsony (lásd gyk kérdések 50%-a) vagy kicsi a p*cse és aztán közlik velük, hogy kicsi vagy öcsém!


Aztán jönnek kérdezgetni hogy "jaj 165 alatt is van-e élet"?

2013. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan elmondhatják, úgy sem hinném el, ha dicsérné :D

Inkább essen jól az őszinteség, ha egy ilyen lányok számára elég nagy mérvű dolgot el mer mondani, bízhatsz benne, hogy őszinte lesz veled máskor is :)

És igen, sose lesz velünk mindenki elégedett, épp ezért kell nekünk elfogadni magunkat, még akkor is, ha az egész világ utál (úgy érezzük). Mindig lehet javítani, meg szépíteni, de nem szabad rágörcsölni.

2013. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi... énis így gondoltam, hogy vagy nem tudja hogy ez ennyire számít, és csak azt mondja ki amit gondol, vagy tényleg próbál őszinte lenni. Csak nem akarok aztán én lenni a hülye, hogy mindenki észreveszi a bajt csak én nem... mert láttam már olyan helyzetet és gondolom nem kellemes :)
2013. márc. 7. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szeret. önmagát jobban szereti. te is kritizáld őt, és majd meglátod hogy fog reagálni.
2014. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!