Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek ezek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szépek ezek a nők?

Figyelt kérdés

[link]


[link] #hl=hu&site=imghp&tbm=isch&sa=1&q=lollobrigida&oq=lollobri&gs_l=img.1.0.0j0i24l9.5451.7418.0.8699.8.8.0.0.0.0.396.1080.5j1j1j1.8.0...0.0...1c.1.12.img.TFh0kv_H5fo&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45960087,d.bGE&fp=c0aa6a4ef1484c12&biw=1024&bih=653


[link]


szerintem régi szépségideálok sokkal nőiesebbek voltak,elizabeth meg a világ legszebb nője volt szerintem.



#Elizabeth Taylor #lollobrigida
2013. máj. 3. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy montad:VOLT
2013. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam csak "szódával, hunyorítva elmegy" kategória.
2013. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondtad*
2013. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, de akkor meg a csávóideál valami ilyesmi volt


[link]


Amúgy nem volt az rossz világ. Kalapos vagy cilinderes urak, sétapálca, frakk, ilyen menő haj meg bajusz mint amilyen Hillnek is volt, esetleg hosszú szürke kabát, öltönyök, a nők nem dolgoztak hanem a gyerekeket nevelték, a fizetés elég volt mindenre (persze nem Magyarországon), kevesebb és szebb autók, jobb márkák és nem volt ennyi lidöl meg áldi.

2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Audrey Hepburn (L)

Na ő nagyon, mármint a fiatal kori énje. A másik kettő nem annyira. Valahogy az arcuk nem az esetem. Nem tudom miért, nem csúnyák de valami miatt nem tetszik a kisugárzásuk

2013. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az már igaz, hogy sokkal nőiesebbek voltak ez vitathatatlan. Szerintem szépek is, bár ez ugye relatív.
2013. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és Marilyn Monroe hol marad?:D
2013. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nőiesebbek voltak: erős rúzs, sok smink, több ékszer, szebb ruhák. És ez persze kombinálva a természetes és sugárzó szépséggel, kifejező vonásokkal.

A mai lányoknál már az is nagy szó ha fel tudnak öltözni normálisan, és nem nadrágban meg tornacipőben császkálnak. Najó ez talán nem igaz a modellekre meg színésznőkre, de azért korántsem érzek itt vmi divat-iránymutatást, mert akkor nem lenne ilyen sok borzalmasan öltözködő fiatal lány.


Am. a mai szépségideálokról meg se tudnám mondani pl., h kik azok! Tudok egy pár modellt, színésznőt felsorolni de egyik se kirívóan szép. Vmelyiknek szép az arca, vmelyiknek nagy a melle, de olyan igazi, az nincs.


21/F

2013. máj. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem egyik sem hoz lázba. Nem jönnek be. Még a második esetleg, de nagyon nem az esetem egyik sem. Persze nem csúf egyiksem, ez nyilvánvaló, de Taylor egy korai Kiszel Tünde azzal a szemöldökkel, meg messze van szerintem a világ legjobb nőjétől. Hepburn azzal a megszeppent őzike tekintetével sem izgatott sosem.

Kate Beckinsale, Monica Bellucci, Jennyfer Lawrence ezerszer jobb nők ezeknél a kérdésben említetteknél szerintem.

Semmivel nem nőiesebbek, esetleg több volt köztük a nagyseggű nő, ami nem hátrány.

2013. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyönyörűek voltak :)
2013. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!