Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasin tényleg sokat dob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasin tényleg sokat dob ha gitározik? Vagy ez csak mende monda?

Figyelt kérdés
Nem otthon magának, hanem mondjuk vízparton egy buiban elővesz és játszik valami népszerű dalt :) volt már valaki aki így szeretett bele egy fiúba?

2013. máj. 3. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fogalmazzunk úgy inkább, hogy plusz pont ;)....
2013. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem szeretek bele senkibe, de azért elég imponáló :)
2013. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem imponáló, mivel én is gitározom. Inkább belekötnék, ha valamit rosszul játszik. :))
2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez az utolsó kettő tetszik :D
2013. máj. 3. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
eddig mindig úgy gondoltam, hogy ez hülyeség... aztán a múltkor a társaságban az egyik helyes srác elkezdett gitározni... rájöttem, mégsem olyan hülyeség ez a kijelentés...:D
2013. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha "helyes" srác, akkor már úgyis mindegy, mert anélkül is tetszik...



Ha csúnya lenne meg úgyse változtatna semmin, nemde?

2013. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hunbula ***** válasza:
Nos, nekem épp a jelenlegi sráccal volt... Alapból nagyon szimpi, de amikor áthívtam, meglátta a gitárt, felvette és elkezdett rajta játszani, azért megdobbant a szívem. :) Bár ez mondjuk inkább közös pont, mint puncimágnes gitározás, de tény, hogy ez egy plusz dolog, ami tetszik benne. :)
2013. máj. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Hát én fiú vagyok,de szerintem is plusz pont. Ha elő veszed az figyelem felkeltő lehet és mondjuk odajön hozzád egy csaj és beszélgettek,de nem ez a lényeg mármint hogy gitározik.És a másik amit tapasztalatból mondok hogy az is jó ha a barátnődnek gitározol,írsz neki egy dalt. Ez egy jó pont lehet csak nem is kell vele menőzni mert akkor leszarják. Ha egyet értesz ezzel zöld kéz :)
2013. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!