Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért monda mindenki ezt? Mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért monda mindenki ezt? Mért idegesit már?

Figyelt kérdés

Szerelmes szeretnék végre lenni, de sehogy sem jön össze. :(

Persze mindenki csak azt tudja mondani h majd jön ha jöni fog, majd rádtalál csak ne görcsösen fogd fel, blablabla stb....

De nem tudok mást tenni reggeltöl estig ezen jár az agyam nem is tudom h miota.....és hiába mondja nekem bárki is azt h várjak ha nem tudok, ha kétségbe esek ha folyton bepatan az agyamba és ha........

Nem birom elegem van a várakozásból pedig tudom h nem fog betopani csak magátol h holnap szerelmes leszek és tisztába vagyok vele h várnom kell DE NEM TUDOK nincs türelmem hozá..... :((

Mit tehetnék h elviselhetöbb legyen? Azon kivül h lefoglalom magam mert ha ép nem sportolok, olvasok tanulok akkor ugyan ugy agyalok rajta és az idegeimre megy az egész..... :// :(

Segitsen aki tudjon nagy szükségem lenne rá ..... :/

Egy kétségbe eset lány.... :'(



2013. máj. 3. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataid. Például tanulmányozd a magyar nyelv helyesírási szabályait, addig se gondolsz mindenféle haszontalanságokra.
2013. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek, amiért ez a legfőbb problémád.
2013. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

mi lenne ha nem azon lennél h eltereld róla a figyelmed ?:D

gondolom nem huszon x éves vagy így kijelenthető h abban a korban v amikor még elég erősen megvan az érdeklődés azon felül h kellene már 1 pasi az irányába is h mégis mi a tosz az a szerelem :D

magamból kiindulva: 7 évesen érdekelt a repülés, utána olvastam [meg zuhantam 3,5 métert de ebbe ne menjünk bele.]


azért van 1 csomó cucc ami ezzel a témával foglalkozik csak más-más körítéssel van aki Disco gömb / vérnyúl hibrideket körít köré, van aki a fej 40%át kitevő tányér szemeket, van aki álomgyári klisé és giccs halmazt. stb stb


értsd: csajos ifjúsági regény huszadrangú "íróktól", anime/manga, amcsi film :D

én ebből csak a 2.at tudom elviselni [oké 1-2 könyv akadt amitől nem támadt gyilkolhatnékom csak kínozhatnékom.]

persze az is igaz h pár évet valszeg verek rád így engem momentán az köt le a témában hogy nézem ahogy a 14 évesek szerencsétlenkednek 1-1 ilyen sztoriban és szét röhögöm a rekeszizmom :)

példának okáért: tonari no kaibutsu-kun

A KAKAS A KIRÁLY! :D

2013. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A 3diknak is köszi igaz 17 vagyok de nekem kicsit sem vicces... :/

2013. máj. 3. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nyavalyogj rajta.

Elárulnám, hogy minél inkább görcsölsz ezen a "legyen barátom" témán, annál később lesz.

"Amit hajszolunk, az távolodik". A fiúk se szívesen ismerkednek egy olyan lánnyal, akinek a homlokára van írva, hogy "jaj, srácok valaki jöjjön máááááááár össze velem!"

2013. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd meg az Amerikai pitét
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!