Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Velemenyeteket kernem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Velemenyeteket kernem, szerelmi ugy. Merjem meg tenni, vagy nem? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Tehat tavaly megtetszett egy srac es en is neki, oszejottunk, de csak egy hetig tartott (o volt eddig az egyetlen baratom). Nehany erdek baratno behulyitett,hogy nem is erdeklem ot, pedig ez nem volt igaz,igy szakitottam. Par honapra ra beszelgrttunk, mikor meg ismerkedtunk megigerte,hogy megtanit uszni es felhozta, hat elmentunk. Nem nagyon beszeltunk egymassal, aztan nemreg volt egy buli, ahol kiszeretett volna velem bekulni, de en meg nem tudtam,hogy a baratnok hazudtak, csak aztan. Aztan par nappal ezelott kerdezoskodott az egyik kozos baratunknal, hogy en mit gondolok rola. Az nap talalkoztunk es nem voltam a legjobb allapotobomban, ugyhogy nem tartott sokaig a beszelgetes,majd neten ram irt, hogy mi a bajom, miert haragszom ra. Nos tudom, hogy tetszem meg neki, de mar egy ev telt el es tisztazni akarom. Nagyon fura lenne, ha ma rairnak neten, hogy talalkoznunk kene, hogy megbeszeljunk mindent? 16/L

2013. máj. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld. Vili?
2013. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha épp nincs barátnője mért ne,mit veszthetsz ????
2013. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

nem lenne fura

bátorság! ;)

2013. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mert megtenni ez a helyes
2013. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokt! Meg csak annyit, hogy amikor ilyesmirol beszelunk neten, van amikor ki x-el ha bensosegesebb kerdest teszek fel ezzel is igy lenne? Mert ha nem tetszem neki annyira, akkor felek hogy nyomulosnak hisz, de en csak meg akarom beszelni, mert megofogott valamivel es szeretnem igazan megismerni.
2013. máj. 3. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:

beszélgessél már lazán, kötöttségek nélkül

ja és nem a srácnak hiszel, hanem a barátnőnek, ami azt jelenti, hogy így soha nem alakul ki köztetek bizalom

így beszéld meg mással, mert nem a megfelelő emberrel dumáltál N

2013. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most szerintetek hivjam el beszelgetni, vagy csak ugy szimplan irjak ra? Es soha nem fogok mar masnak hinni, ezt nagyon megtanultam,hogy csak en tudhatom az igazat es az akirol szo van.
2013. máj. 3. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen beszéld meg vele a dolgokat. az biztos hogy nem vesztesz vele semmit. és mint az ábra is mutatja ha egy év után még így kérdezi h miért haragszol rá, az azt jelenti hogy még érdekled. :) hajrá^^
2013. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyi, igazából nem akarok veled bunkó lenni, csak saját élmény:

Kéthónaponta szaktított velem egy ilyen srác, majd közeledett, én megint besétáltam a csapdába. Ezen gondolkodj el, én nem mondom ,hogy Ő is ilyen, csak van rá esély

2015. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!