Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 fiu aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiu aki nagyon bejön nekem jártam is vele de utána vége let mert az a fiu nagyon nőcsábász az itt a baj és én meg tisztára belé szerettem. Mindegy csak azt akarom megkérdezni hogy tudnám a fiút visszaszerezni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vásárolj be neki, add neki oda, és örülj, hogy ő is örül valaminek veled kapcsolatban.
2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fiuval jártam és utána összevesztünk de kibékültünk és most baratok vagyunk és azért kérdezem , hogy hogy tudnám őt visszaszerezni?
2013. máj. 3. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miniszoknya mély dekoltázs és tegyél úgy mintha teljesen más lennél mint régen voltál legyél olyan mint akikre mostanában nyomul
2013. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és pont ez van ő mondta nekem hogy nem szeretné hogy ha olyan beképzelt lennék és még azt is mondta hogy ő neki igy teccek ahogy vagyok.
2013. máj. 3. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyíltan vedd semmibe,és talán akkor majd kapar.Bár van kit szédítenie,szóval kevés esélyt látok rá,hogy még valaha kellenél neki.Mondjuk én a helyedben azért büszkébb lennék,és már csak azért sem érdekelne ezek után.
2013. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És neked miért egy nőcsábász kell?
2013. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátnőim is mondták, hogy csak kihasznált és én is ezt gondolom már ..csak azért voltam jó hogy elfelejtse az ex-ét...de közben én nagyon belé szerettem..próbáltam elfelejteni de nem megy és nem is ment...mivel hogy minden nap találkzok vele és meg fb-n is ír..élőbe is mindig rám mosolyog..meg köszönöm meg minden..élőbe is beszélünk ..így ez nehéz :(
2013. máj. 3. 23:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy nőcsábász csak amikor együtt voltunk..mert a osztálytársőnmek udvarolt,meg az összes barátnőmnek...mindig csak azokat a híreket kaptam hogy majd nem megcsókolták egymást és azt én is láttam..megfogdosta a osztálytásnőm seggét...mmég fontosabb volt neki az osztálytársnőm mint a saját csajja.hát...meg monta a fiu exe hogy őt is megcsalta a a legjobbaratnőjével...
2013. máj. 3. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!