Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjam az ajánlatát, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam az ajánlatát, vagy inkább ne játsszak a tűzzel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel elég régi az ismeretségünk, de nem nevezném barátságnak.

Van egy lova, amit nemsokára meg fog mutatni nekem is. Én még sosem ültem lovon, ő gyakorlott lovas, és már többször beszéltünk arról, hogy én is szívesen kipróbálnám, de egyedül nem merek felülni rá.

Ha felajánlja, hogy felül velem, mit csináljak? Elfogadjam az ajánlatot?

Ami húzós a dologban, hogy ő is nős és én is házas vagyok, és kicsit intim dolognak tartom, ha valakivel ilyen közeli "kapcsolatba" kerülök. Értitek, ugye? Ültem már nyaraláson egy tevén a férjemmel és tisztában vagyok vele, hogy ez milyen szintű összesimulást jelent.

Ráadásul ő egy vonzó férfi, bizonyos jelek alapján úgy gondolom, hogy ez a vonzalom kölcsönös, de nem akarom, hogy azt higgye, kikezdek vele.

Egyáltalán milyen hatással lehet ez rá, vagy ne parázzak ilyenen?


2013. máj. 4. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszönd meg, és nagyon udvariasan utasitsd vissza a felajánlását.
2013. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lovat máshol is lehet látni, nem csak ennél az ipsénél:DD
2013. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, látni láttam már lovat sokat, de ülni nem ültem rajta, és azért egy akárki ismeretlennel sem szívesebben tenném meg ezt, mint vele.
2013. máj. 4. 07:36
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Kit akarsz becsapni, magadat? mert azt lehet. Másokat meg felesleges. Vagy vége a házasságodnak? mert akkor lehet:DD
2013. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerős férfi az a baj, ha ismeretlen az a baj... Inkább ülj otthon, mert nem vagy normális.
2013. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írod kölcsönös a vonzalom. A házasságotokon kellene elgondolkozni mindkettőtöknek...
2013. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó lovas, akkor megtudja oldani, hogy egyedül ülj a lovon, és ne legyen baj!
2013. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ülj fel rá. Aztán a lóra is:-)
2013. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Istenem, ilyen fesztiválokon 6 éves gyerekeket raknak fel lóra EGYEDÜL, azoknak sem lett soha semmi bajuk. (Tudod, amikor lehet ilyen dögunalmasan körbe-körbe lovagolni)

Ha tényleg meg akarod oldani, akkor meg tudod.

2014. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!