Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi tapló fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi tapló fiú a koromban?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Osztálytársaimtól és haveroktól mást nem hallok mint. "A szerelem hülyeség, minden lány k*rva" és ehhez hasonló dolgok. Miért kezeli az összes fiú a lányokat úgy, mintha egyszerű tárgyak lennének? Állandóan mondják, hogy b*sznának meg valakit és büszkén mesélik, hogy megcsalták a barátnőjüket. Amikor én mesélek arról, hogy mennyire szeretem az én barátnőmet vagy ha elmegyek valahova velük és nem iszok semmi alkoholt mert barátnőm nem szereti ha iszok, mondják, hogy mekkora papucs vagyok. Ezek csak példák. Gondolom ti is találkoztatok már ilyen emberekkel. Én ilyen ismerősökkel vagyok tele és nem értem miért van ennyi idióta.

2013. máj. 4. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert a korodbelieknél az a menő, aki minél több hülyeséget csinál. Ne kövesd őket és boldog leszel! Neked már gyerekeid, boldog férjed lesz míg ők mindig csak álmodnak majd a családról...
2013. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú ilyen.. Én SOHA az életben nem csalnám meg a barátnőm. Tisztelem, becsülöm és szeretem őt. Az hogy van egy pár ilyen attól még nem kéne általánosítani.

17f

2013. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Férjem? :D Fiú vagyok. xd
2013. máj. 4. 17:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam. A kérdés nem úgy szólt, hogy "miért ilyenek a fiúk?"
2013. máj. 4. 17:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor feleséged értelemszerűen.:)
2013. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok nálad, de az én korosztályomban is vannak nagyon nyomorékok.

Az én haverjaim nem csalják a barátnőjüket, de inni isznak, igaz a barátnőik is. Én is iszom, de nincs rám rossz hatással.

Most ez a divat, hogy mindenki csal mindenkit :(

Ha megnézed, rengeteg választ írnak tőlem is idősebb fiúk, hogy minden lány egy k.rva, r.banc, meg hogy csak akkor szexelnek egy fiúval ha van kellő pénz, meg kocsi ami ösztönözni tudja őket. Erről az a véleményem, hogy nagyon sok fiút elb.sztak a barátnőik, megcsalták őket, stb. Egyébként nagyon sok a tapló csaj is. Húgom barátnőinek csak pénzes pasi kell :( Ilyen a világ.

23/F

2013. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hagyd őket a francba, amúgy biztos nagyon "cukik" lehettek (mint Lily meg Marshall az Így jártam Anyátokkalból).



14/f

2013. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem is ilyenek az osztálytársaim (17 évesek), és hát máshogy gondolkodnak a kapcsolatokról, mint pl én... ezek után meg már a rendesnek tünö srácokban is nehezen bízok meg :/

eddig 1 barátom volt, és mint utólag kiderült, vele is máshogy gondolkodtunk, dehát ez van... azért tartott 1 boldog évig...

16/L

2013. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:\ Viszont a környezetemben csak ilyen emberek vannak, kicsi olyan nekem mintha én is kezdenék ilyen lenni. Hogy tehetnék ez ellen? Tudom hogy fejben dől el. De hogy? :(
2013. máj. 4. 17:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mész bele a hülyeségükbe.
2013. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!