Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány akinek szinte tutira tetszem ( a jelekből gondolva), akkor miért nem akar találkozni velem ha elhívom valahova? Előtte csak pár szót beszéltünk, szóval inkább csak látásból ismerjük egymást. Lehet ez a probléma?
2013. máj. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem is tetszel neki csak te értelmezted félre a jeleket.
2013. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán át kellene értékelned a jeleket.
2013. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ezek nem jelek, akkor nem tudom mik azok.
2013. máj. 4. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt csak én vagyok a lány. Volt egy fiú és szinte biztosra vettem, hogy tetszem neki. A barátnőim is mondták meg tényleg olyanok voltak a jelek, hogy egyszerűen nem lehetett félreérteni. Aztán elhívtam valahova és nemet mondott. Mondjuk utána már nem próbálkoztam, mert lett volna alkalma beszélni velem, de nem tette. Ebből én arra következtettem, hogy nem is tetszettem neki. Soha nem tudtam meg, hogy akkor azok a "jelek" mégis micsodák voltak, de azóta megfogadtam, hogy nem hiszek többé az ilyen "küldte a jeleket" dologban.

Amúgy én sem beszélgettem vele sokat, de nem hinném, hogy ez volt a probléma. Hiszen ha valaki szimpatikus és tetszik akkor épp arra törekszem, hogy megismerjem.

Bocsi, ha nem volt túl hasznos a válaszom, de szerintem hagyd őt, vagy ha nagyon tetszik akkor hívd el valahova még egyszer és ha akkor is nemet mond elég egyértelmű a helyzet. Ha meg igent mond akkor meg megkérdezheted, hogy elsőre miért mondott nemet.

2013. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, na igen velem is kb ugyanez van. Nem tudom olvastam olyat, hogy aki ilyenkor azért utasít vissza, mert félénk és lehet nem merne kettesben maradni veled, de persze ilyenkor könnyen bemagyaráz az ember magának mindenfélét. Ezért gondoltam, hogy talán ha előtte beszélgettünk volna akkor máshogy is alakulhatott volna, de már úgyis mind1.
2013. máj. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!