Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan hogyha egy lányt szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan hogyha egy lányt szeretek és nemm merem megmondani és ezért égy jo barátot kértem meg hogy deritse ki vajon össze foge jönni a kapcsolat vagy vissza utasit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jön be. Ha kellek egy pasinak akkor azt ő mondja el a szemembe, ne mással tudakolja meg. Nem igazán férfias így.
2010. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az van, hogy jó szarul csinálod.
2010. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és ha én lennék a lány, jó hamar elhajtanlak, ha így írsz...


második

2010. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kissé határozatlan vagy, ami nem a férfiasság jellemzője, szóval lehetnél kicsit bátrabb, de nyugi ez nem a világ vége :)
2010. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!