Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert almodom az exemmel? 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert almodom az exemmel? 3 honapja hogy vege.

Figyelt kérdés
egy masik csaj miatt dobott engem,de nekem nem mondta el a valodi okot en nagyon szerettem/szeretem de igyekszem elfoglalni magam baratokkal,uj hobbik..o azota a csajjal van en meg olyanokat almodok h bocsanatot ker meg ujra egyutt vagyunk..miert van ez?

2013. máj. 4. 18:33
 1/9 anonim válasza:
Mert szerted és aztakarod hogy igy legyen!
2013. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5 honapig voltunk egyutt 17L 18F
2013. máj. 4. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért álmodom egy rózsaszín beszélő nyusziról?



Amúgy meg elég evidens. miért mi tudnánk ezt jobban?

2013. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert még mindig szereted

én azt hittem hogy végre elmúlt az érzés(6hónapja lett vége a kapcsolatnak)és most 2-3 hete megint mindig vele álmodom,ez ellen sajnos nem lehet mit tenni

2013. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvonási tünetek. Mint a kábítószernél.
2013. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Muszaj kiszeretnem belole,o mar 3 honapja massal van nincs eselyem..
2013. máj. 4. 18:38
 7/9 A kérdező kommentje:
18:58 eleg erdekes..de lehet hogy igazad van.
2013. máj. 4. 18:39
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Azert almodsz rola,mert meg nem leptel tul rajta,es az agyad igy dolgozza fel.
2013. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

másfél éve vége van a volt bnőmmel együtt éltünk 3 évig stb és azóta minden nap rá gondolok és álmodom is róla.Mit lehet tenni?Semmit!Mindent megpróbáltam új kapcsolat max elnyomja de nem mulasztotta el!

De minden ember más és máshogy gondolja!


SZia

2013. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!