Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu! Miert nem mondjatok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu! Miert nem mondjatok ki egy kapcsolatban azt hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
A baratom egyszer mondta hogy szeretlek es en ma mondtam neki hogy szeretem erre annyit valaszolt hogyha valtozott valmai szolok egy pusyval es egy szives szmajlival? miert mondta ezt?

2013. máj. 4. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, mikor kimondtam 1 hónap után, megkaptam, hogy "ez nekem gyors"...
2013. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
a fiuk ovatosak
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem akarom kimondani.Mert akkor már többet akar.Miért nem elég ha érzi?!
2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minek mondogassam folyton? azt sem mondogatom, hogy lélegzem még is elég evidens, hogy csinálom
2013. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat fiuk*
2013. máj. 4. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyivel később mondtad? Lehet ez a baj, hogy ő akkor arra számított, te is mondod, nem?

Amúgy úgy kell cselekedni, hogy abból érezd amit érez. Ha mondogatni kell, hogy érezd te is, az baj. Ugyanis az a tény hogy szereted, nem azon múlik, hogy kimondja-e. Vagy igen?

2013. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En akkor is mondtam hogy szeretem mikor ra kb egy hetre mondtam en is..
2013. máj. 4. 19:17
 8/10 A kérdező kommentje:
mikor o*
2013. máj. 4. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd, szerintem az érzései nem változtak meg.

Ha megint ezt csinálja kérdezd meg, hogy miért ilyen. Beszéljétek meg, lehet hogy régebbi kellemetlen élmények miatt van ez így nála.

2013. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátommal szavak nélkül is átláttuk egymás érzelmeit, és sokkal többet jelentett, így, hogy nem mondtuk, de tisztában voltunk az érzéseinkkel, mint, ha csak üres szavakat motyognék!
2013. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!