Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az adventistáknál tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az adventistáknál tényleg van Lámpaoltás? Ami valami olyasmit takar hogy mindeni mindenkivel (csinálja)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 19:48
 1/6 anonim válasza:

Hát persze fiam ,hát hogy ne lenne!!! Gumit is kell hozni!

Üdv: Rókus atya

2013. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nem tudok róla, pedig már 20 éve ismerem őket, és 10 éve megkeresztelkedtem... :)
2013. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rókus imám válasza:
Ne hallgass erre az eretnekre ő nem közénk tartozik ifjú elvagy varázsolva!
2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor most azonnal rohanok adventistának...
2013. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez sajnos valójában igaz vannak jellegzetes ünnepek (húsvét,karácsony) mikor szándékosan mindenki mindenkivel csinálja ezen nincs mit szépítgetni én mint 25 éve adventista ezeken az ünnepkörökön is át kell esni ha bár valahol gyengébben tehát gumival valahol mindenki natúran ezt teszi ez helyhez kötött!
2013. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vorlmen válasza:
Én köztük nőttem fel, és igazolhatom, hogy a legbiblikusabb egyház, tehàt ilyesmi fel sem merülhetne...
2015. márc. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!