Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom, akivel majdnem 1 éve ismerjük egymást, mindent megbeszéltünk elmondta a titkait én is az enyémet. (A lánynak már több mint egy éve van barátja.) Majd volt egy nap amikor tök jól elvoltunk és akkor változott meg minden.. Szerelmes lettem belé. Az elején nem mondtam el neki de véletlenül elszóltam magam.:D Aztán később rá 2 hónapra elmesélte hogy amióta kiderült azóta ő is másképp tekint rám. Az egyik nap feljött hozzánk, ültünk az ágyon majd azt vettem észre hogy egyre közelebb hajol. Rádőlt a vállamra majd megpusziltam a homlokát. Majd felugrott és hát elkezdet csikizni majd rádöntőt az ágyra.:D (hagytam persze magam, kíváncsiság végett) Majd lesmárolt, én pedig őt vissza. Majd percekig csókolóztunk

Amikor kísértem ki akkor közben is. A buszpályaudvaron csókkal váltunk el. Viszont elég nagy bűntudatom van, hiszen van barátja. Kérdeztem tőle, hogy akkor most mi van. Azt mondta nem akart megbántani, szeret de csak mint barátot.



2013. máj. 4. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hanyagolja a kedves "barátja".

Másodiknak, tartaléknak jó vagy, figyelsz is rá stb.

Elveszíteni nem akar, a másikat sem --->rendszervisszaállítás a komolyabb dolgok előtti időpontra.

2013. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az van, hogy csak a szórakozott veled. de legalább a barátját megcsalta... neki legyen bűntudata, ne neked.

szerintem maradj a barátság szinten vele, és keress egy rendes lányt.

2013. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy tartaléknak szán, de én megmondtam neki hogy akkor így a barátságnak is vége. Nagyon kivan borulva az anyja felhívott engem hogy mit tettem a lányával miattam sír, meg "állítólag" öngyilkos akart lenne. Kamu nem lehetett mert a barátja hangját is hallottam a telefonba (gondolom ott volt náluk) Ez ilyen "barátság extrákkal".. De akkor inkább hagyom a francba mert nekem ilyen nem hiányzik. Szerintetek ha döntés elé állítanám? Hogy engem vagy a pasiját választja? Jó ötlet?
2013. máj. 4. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit mondtál neki, mi miatt legyen vége a barátságnak?
2013. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézzük csak,van egy viszonylag hosszú ideje tartó kapcsolata,de másokkal meg csak gy "barátilag" smárolgat..Képzeld el magad a barátod helyébe.Bíznál benne?
2013. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ultimátumot adni, szerintem az ultimátumok undorítóak. De ha kicsit hanyagolod és kicsit érzi ő is, hogy mit tett veled és a pasijával, akkor majd máshogy tekint rátok.


Talán így rájön, hogy nem lehet egy férfi érzelmeivel játszadozni és mindig azt lesmárolni, akihez éppen kedve szottyan.

2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz.


(4.-nek):

Az incidens után már nem tudok barátként tekinteni rád. Nem tudom eldönteni, hogy te most éppen mit szeretnél. Köztudott hogy a barátok nem smárolnak egymással. De te még is csak barátságot akarsz. Tudod hogy régóta erre vártam hogy végre legyen valami de még most se szeretnél tőlem többet. Az lenne a legjobb ha megszakítanánk a barátságot.

2013. máj. 5. 07:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szurkoltam, hogy a játszadozás miatt leckéztesd meg, de ez is szíved joga volt. A barátság sem kötelező, ha az egyik fél már nem élvezi.
2013. máj. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!