Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha úgy érzem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem soha nemtudnék mással szexelni?

Figyelt kérdés
van egy pasi...nagyon jóban vagyunk majdnem másfél éve.. fél éve kb ezmár átment abba hogy leis fekszünk egymással. én kicsit többet érzek tehát simán összejönnék vele kicsit kezdek beleszeretni vagy már bele is szrettem mert a viselkedésemből totál az jön le magamat sem értem . ő aztmondta nem akar járni mert egyszer szakitanánk és ő azt nemakarja persze nem mondtam neki mit érzek. viszont emellett borzasztóan vonzodom hozzá szexuálisan.. volt h maszti közben rá gondoltam és elkezdtem remegni:) mivel nem vagyunk együtt megtehetném h mással is legekszem de nem vagyok rá képes szinte "undorodom "vagy h is fogalmazzak ,attól h valaha mással is együtt legyek úgy:/ még beszélni sem szeretek más pasival egyből rosszul érzem magam.. ugye ebből később nemlehet "bajom "? amúgy ő sem fekszik le mással, de Szerintem ha közelebb kerülne egy lányhoz megtenné én meg összetörnék:/
2013. máj. 5. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normális. bár így éjjel nem volt kedvem végigolvasni, amit írtál, de tök jó, ha ki tudsz tartani egy ember mellett. bárcsak ilyenekből lenne sok.
2013. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ő aztmondta nem akar járni mert egyszer szakitanánk és ő azt nemakarja" - de dugni persze akar...

annak nem lesz egyszer vége?

2013. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 köszi:)

2 hát de nyilván.. de barátok is vagyunk szóval ha a szexnek vége nem gáz a barátság de ha kapcsolatnak van vége úgy más,.. meg talán h igy nincsenek számonkérések stb..

2013. máj. 5. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod a fától az erdőt. fuckbuddy lettél. Ő dugogat, pechedre te meg beleestél. Ebből csak rosszul jöhetsz ki
2013. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!