Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esztergomban hol lehet termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztergomban hol lehet természetben szexelni úgy hogy ne lásson senki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel már régóta szexelnénk csak egyikönknek sincs helye, ahol megtehetnénk...

nem tud valaki olyan helyet ahol ez megoldható?? pl dunaparton valahol egy eldugodt hely stb.



2013. ápr. 18. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nevedhez :D
2013. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bárhol esztergom külvárosában mezön
2013. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De miután itt megkérdezted, lehet pár perverz a környéket fogja járni, hogy kilesse mikor nyomjátok :D
2013. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszer mentem haza este/éjjel már nemtudom bugac felé, épp két 30-40-es férfi és nő a bokorban "eléggé elvolt" azt annyit láttam h kijöttek és húzta fel a gatyáját.. hát nem a legjobb hely, de megoldották.. én meg az egyik lakótelep közepén szopattam már le csajt..
2013. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A bazilika előtt!
2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaskapu fele, suzuki úton van pár kieső hely :)
2013. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vár alatti bokrok közt, amerre a Macskaköz van. :)))
2013. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!