Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok szomorú, szívszorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok szomorú, szívszorító történeteket, amik veletek történtek!?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy megtörtént eset legyen! Érdekel, hogy kivel milyen fájdalmas dolgok történtek az életben!

Visszautasítás, viszonzatlan szerelem, szakítás stb...


2013. máj. 5. 01:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekemis irjon mar vki uzibe ilyen sztorit:( akár kerdezo te a tiedet
2013. máj. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Írj rám és ha nem ismerlek, leírom én is!
2013. máj. 5. 02:11
 13/19 Balanus_concavus ***** válasza:
Egyszer elfogyott a söröm, s nem volt pénzem újat rendelni... nagyon szomorú lettem, de közölték, hogy ihatok hitelbe is, ekkor kikértem egy korsó sört és boldogan éltünk, míg meg nem haltunk.
2013. máj. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#11 Írom, csak hosszú! :)
2013. máj. 5. 02:39
 15/19 anonim ***** válasza:
nembaj ha hosszú:)
2013. máj. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Volt egy nyulam,de megszokott mikor taborba voltam, megtalaltak jopar utcaval arrebb befogadtak es tovabbadtak....porkolt lett belole
2013. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Két haverom is meghalt már. De egyik sem autóbalesetben. Egyik 19 évesen, máig tisztázatlan körülmények között, a másik 22 évesen betegségben.
2013. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az enyém szerelmes volt, amit szerintem soha életembe nem fogok elfejteni..

14 éves voltam és pont utolsó évünk volt a suliban. Abban az évben jött csaj az osztályba akibe én szerelmes lettem. Majd volt egy osztálykirándulás ahol én lekaptam, majd ő visszacsókolt. Majd lementem a többi sráchoz "bulizni". Aztán mentem vissza a szobába ahol a csaj volt. Benyitottam és egy másik sráccal smárolt.. Nagyon szarul esett. Majd még pluszpoén hogy össze is jött azzal a sráccal.. Szóval elég szarul esett és még mindig emlékszem minden egyes percre.

17f

2013. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
megszülettem
2013. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!