Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet felejteni a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni a szerelmet mint érzést?

Figyelt kérdés

Van több lány, aki tetszik, akit kedvelek vagy jóban vagyok vele, de egyikkel sem járok (különböző indokok miatt) ezért úgy döntöttem, vége, ezt a szerelemet mint érzés, felejtsük el, mert jó nem sül ki belőle.

Lehetséges ez, vagy pedig csak elkeseredés a részemről? El lehet felejteni a szerelmet mint érzést?



2013. máj. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak elkeseredés... nem tudod elfelejteni
2013. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te nem is tudod mi a szerelem (ezt az általad írtakból vontam le)
2013. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tán mert nem is volt... még ha én szerettem is, soha nem volt kölcsönös.
2013. máj. 1. 22:17
 4/5 kis1995 ***** válasza:
Csak elkeseredés nem lehet elfelejteni.Ez jön mint ha wc-re kell menned akkor kimész és nem ott ahol vagy.:) És ha sikerülne elfelejtened akkor max egy kutyával vagy macskával ésheted le az életed.
2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor még kisebb voltam, azt hittem szerelmes vagyok egy fiúba. Most pedig rájöttem, hogy az nagyon nem volt szerelem, mert amit most egy másik fiú iránt érzek, sokkal inkább szerelem. Szóval valószínűleg még nem tapasztaltad igazán. De elfelejteni nem tudod. Az a wc-s példa érdekes, de igaz:D 17L
2013. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!