Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Olvastam egy régebbi kérdést,miszerint valaki az utcán odamenne hozzátok,megmondaná hogy bejöttök neki,és elkérné a számotokat,az összes hozzászóló írta hogy ha szimpatikus a pali akkor ő valószínűleg megadná.De én ezt nem hiszem el.
2013. máj. 5. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne hidd el.
2013. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
márpedig ha szimpi a srác, én odaadnám a telefonszámomat:)
2013. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én nem adnám meg,ennél azért több kéne,meg nincs is szükségem arra hogy hívogassanak

inkább jöjjön oda dumálni,akkor max azt mondom hogy felveszem facebookon és dumálunk,így ha később kiderül hogy nem szimpatikus,vagy csak a szexre hajt simán lehet tiltani

19L

2013. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem el, én nem adnám meg.
2013. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most valami tuti receptet keresel? Bírom ezt a kétségbe esett kapálózást! Ha úgy érzed, el akarod kérni, akkor elkéred, ha nem nem. Ha megadja, megadja, ha nem nem. Nem tudsz mit csinálni, ha nem jössz be valakinek, akkor cigánykereket is hányhatsz. Ha bejössz neki, akkor meg jobb esetben úgy fogsz viselkedni, ahogy az bejön neki. Fölösleges megjátszani magad, mert, ha összejöttök, akkor mit csinálsz, fojtatod a játékot életed végéig? Nem! Nem tudod máshogy elérni, hogy önmagadért szeressenek, csak úgy, ha mered önmagad adni.
2013. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát a számomat biztos nem adnám meg, teljesen mindegy, hogy szimpatikus-e.
2013. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kicsit félreértette.

Én egyáltalán nem akartam ilyen csinálni,vagy ahogy te mondod "játékokat"játszani csak kíváncsi voltam hogy hazugság-e.

2013. máj. 5. 11:35
 8/11 A kérdező kommentje:
#5-nek ment
2013. máj. 5. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnám meg a számomat,hiába szimpatikus a srác! Egyrészt van barátom azért sem,másrészt nem adom meg mindenféle jött mentnek a számom!
2013. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon félreértettél! Az én mondanivalóm az volt, hogy nincs egy tuti recept... Vagyis hiába keresel választ erre az eldöntendő kérdésre, mert nincs.
2013. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!