Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok ha egy fiú ismerkedési szánékkal írna facebookon levelet?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést mert megismerkednék egy lánnyal csak személyesen nincs rá lehetőségem, nincs közös társaságunk.

Facebookon megtaláltam, elgondolkodtam rajta hogy írok neki.

Buszon láttam párszor, de nagyon ritkán lehet látni.


2013. máj. 4. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Most sincs sok közöd hozzá, ha nem válaszol akkor sem lesz sok közöd hozzá. Még leégni se tudsz, mert nem is egy társaságban mozogtok.


Ebből csak jól jöhetsz ki, főleg ha szép, jól megfogalmazott levelet írsz.

2013. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

úgy reagálnék, ahogy élőben:

"cső, remélem csak haverkodni akarsz, mert egy ujjal nem fogsz hozzámérni, arról ne is álmodj, nem kell pasi, akármit kamuzik, akármit ajándékoz, akármit ígérget, hogy ő jó, meg szuper, meg nem megcsalós, meg örökre szeretne, meg egyéb f@szságok."

2013. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért vagy ennyire negatív?
2013. máj. 4. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rám írnak, én kedvesen válaszolok, de nálam biztos, hogy abból nem lesz kapcsolat hacsak nem a kiszemelt fiúk közüli az aki írt.
2013. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha írna ilyet valaki,normálisan megírnám,hogy felejtős a dolog,max csak barátilag!
2013. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanmár,hagyd a negatív dumákat!!!

Nyugodtan írhatsz neki,semmi baj nem lesz belõle...

Legrosszabb esetben is csak az lesz a véleménye,h "na milyen aranyos srác,kár h nekem nem jön be...vagy ennek se írok"

Csak nyerhetsz vele,komolyan! Ki tudja,lehet h ő is kiszemelt ;)

2013. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De mázlista vagy haver! Hogy sikerült megtalálnod fészen? Hogyan csináltad?

/hátha nekem is összejönne :D

2013. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik buszon láttad??? :o
2013. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!