Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet bármi gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet bármi gond?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok ofőmmel. De olyan igazán nagyon jóban. Tényleg igazán nagyon. :) Ez sokaknak nem tetszik az osztályban és emiatt sok neheztelő pillantást kapok. Baj az ha valaki baráti kapcsolatban van az ofőjével? :(

2013. máj. 5. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szexeltetek már? mert akkor minek írtad ide
2013. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy szerelmes vagy bele?
2013. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, viszont nem derült ki, hogy miért ebben a kategóriában van...
2013. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
talán nem ez a legjobb hely. Azért ide írtam mert azt terjed osztály szinten hogy szerelmesek vagyunk egymásba. Végül is nem akkora tévedés bár inkább vonzalom...
2013. máj. 5. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
elégítsd ki orálisan utána engedd meg neki, hogy kotorásszon a popsidban a kukijával és meg is van oldva minden!
2013. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk. Nem d.gó-pajtik...Ez tényleg barátság. Őszinte és viszonzott
2013. máj. 5. 17:20
 7/8 anonim válasza:
Most akkor barátság vagy vonzalom? Nem mindegy. (nem szekálásképp írom) Ha barátok vagytok, akkor nincs probléma én is nagyon jóban vagyok az ofőmmel, amiért megkapom néha a stréber, nyalizós és efajta jelzőket, de nem érdekel. Ha vonzalom, akkor igen lehet belőle probléma. A tanárok nem gondolhatnak ÚGY a tanítványaikra. Így bajba kevernéd őt is és önmagad is. (De főleg őt) Viszont, ha tényleg semmi sincs köztetek barátságon kívül, akkor ne izgulj. Ez normálisnak számít.
2013. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak barátság! :) Mivel mind a ketten egyedül vagyunk ezért néha vannak "olyan" pillantások meg stb. De mind a ketten tudjuk hogy az már nem férne bele. Egyébként sem lenne érdemes elrontani ezt a nagyon jó kapcsolatot. Csak hát persze én vagyok a nyaller meg a helyezkedő az osztály szerint. :(
2013. máj. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!