Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gorenyseg ez az elittars.hu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gorenyseg ez az elittars.hu?

Figyelt kérdés

"diplomasok tarskeresoje"

Mi ez?!

Felre ne ertsetek nekem van baratom es erettsegim is felsofoku nyelv vizsgaval de ez szerintem felhaborito...

Foleg az a colgate reklamos ferfi a reklamban.

A szerelem mindenkinek jar.nem?

Nem csak a diplomasoknak

Miert erzik magukat felsobbrendunek?

Mekkora kretenseg mar ez...

Titeket nem haborit fel ez a szar?


2013. máj. 5. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A szerelem nem jár mindenkinek. Csak a szerencséseknek.
2013. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

"Foleg az a colgate reklamos ferfi a reklamban. "

Ki is lehet kapcsolni a tévét :)

2013. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem háborít fel, nem véletlen kell oda regisztrálniuk magukat, nagyon a karriere koncentráltak, most meg? nincs senkijük..:)
2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem háborít fel. Vannak olyanok akiknek fontos, hogy a másik minimum egy sza.os diplomával rendelkezzen már.

"A szerelem mindenkinek jár. Nem?"

De. Nem ez az egyetlen társkereső, millió más honlap van ahova felregisztrálhat az ember. Sőt, neadj isten a való világban is lehet ismerkedni.

Ha én egyszer regisztrálnék egy ilyen oldalra, az ez lenne. Vagy ez IS.

21L

2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a szerelemnek nem a diplomat kene nezni.Az en baratomnak is csak erettsegie van de lefogadom hogy tobbet keres mint egy ket "igenyes diplomas" :)):D
2013. máj. 5. 16:15
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg az a görénység, hogy neked nincs jobb dolgod, mint másokat lenézni. Feltenném a kérdést, hogy akkor minket ne háborítson fel, hogy te meg azért érzed magad felsőbbrendűnek, mert nem nézed le a felsőfokú érettségi nélkülieket. Másik: arra is kíváncsi lennék, hogy azokat meg nem nézed le, akiknek még az érettségije sincs meg? Vagy akik nem tudnak írni-olvasni? Na látod.


Egyébként elmondom, hogy tudást az érettségi gyakorlatilag egyáltalán nem ad. Ellenben néhány jobb diploma elég sokat hozzá tesz az ember személyiségéhez. A diploma nem egy árucikk, amit csak úgy meg lehet venni, hanem tenni kell érte, ez részben egyféle beavatási szertartás is bizonyos szakmákban.


Szerintem te inkább tegyél a saját fejlődésedért, arra meg tegyél magasról, hogy más hogyan ismerkedik, és hogyan bässza el az életét azzal, hogy erre az oldalra regisztrál. Szerintem eleve elég személytelen az elittars.hu, de nem ez teszi ilyenné ezeket az embereket. Szóval kár felháborodnod rajta, ez csak egy vállalkozás. Tegyél egy szívességet magadnak, egy tegyél magasról az egészre.

2013. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

vannak olyan emberek akik ek fontos hogy a partnerük megfelelö intelligenciaszintel rendelkezzen. de az is igaz hogy sok kretén diplomás enber él legalább annyi amennyi intelligens diploma nélküli.

az elöttem szol jol megfogalmazta. ez a honlap azoknak a karrierista szakbarbároknak lett kitalálva akik nem tudtak a karrier mellet a párjukra sem koncentrálni. vannak ilyen emberek de akit zavar az nem regisztrál oda... nekem személy szerint teljesen mindegy hogy,a nömnek milyen végzettsége van mivel mint mondtam nem ez dönti el hogy ki mennyire intelligens.

2013. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
szerintem úgy gondolják, így jobbak kiszűrhetik a zülött perverzeket
2013. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem talán csak az elit szóval van bajom, kitalálhattak volna mást is.

De ide nem kötelező amúgy regisztrálni és nem csak itt lehet kapcsolatot teremteni, így nem értem miért vagy felháborodva.

2013. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is dobtam egy hátast mikor először láttam a reklámját :D Van, akinek fontos, hogy a partnere ne csak egy 8 általánost végzett valaki legyen. Az viszont igaz, hogy a diplomával nem kapsz érzelmi intelligenciát is...Nem kell minden diploma nélküliről azt feltételezni, hogy egy suttyó paraszt... Sőt, sok diplomás érzelmi szintje a béka feneke alatt van... Szerintem azt az oldalt azért hozták létre, mert sokan úgy gondolják, ott kevesebb a "degenerált", mivel diplomás emberekről van szó, de a diploma "csak" egy papír... Attólmég az adott illető személyisége lehet egy nagy 0...
2013. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!