Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri időt vesztegetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri időt vesztegetni az elittárs.hu oldalra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 00:00
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
61%
már a címe is rendkívül szimpatikus és bizalomgerjesztő... még sosem kerestem társat neten, de ez egész elgondolás annyira ellenszenves nekem, h biztos nem itt próbálkoznék, pedig beleférnék a keretbe
2013. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
68%
Egy próbát megér.
2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan, aki ilyen oldalon keres társat arról alapból megvan a véleményem... és az nem jó.
2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
93%

Az "elit" fogalom már maga nagy kérdés.

Szerintem lehet több diplomás ember is nagy bunkó és igénytelen, és lehet alacsonyabb végzettségű vagy beosztású ember is igényes és intelligensebb az átlagnál. Ismerek mindkét csoportból nem egy embert.


Tehát az egész a nem létező "kasztok" kikristályosítására való.


Amúgy biztos jól megszedik magukat majd, mert gondolom, sok ember gondolja magáról, hogy "elit", miközben nem az.


Az emberek hiúságát és beképzeltségét fogja meglovagolni az oldal.


De kíváncsi vagyok én is, mit mond, aki regisztrált, és látta az arcokat.

2013. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%
Nézd Kérdező, ezt neked kell tudni, én pl. maximálisan "plebejus" érzelmű vagyok, ahol meglátom a kasztosodás bármilyen jelét - pl az "elit" szót egy címben - onnan biztosan elmenekülök, aki ilyen helyre regisztrál, az nekem valószínűleg nem lenne az ideális társ. Pont, ahogy nem a klubd-"portálra" járok csevegni...
2013. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
36%

Internetes oldalon nem javallt ismerkedni. Az ilyen helyeken többségében olyanok vannak, akik szórakozni akarnak.

Igen, megy ez a hagyományos módban is, de egy gép mögül mindenki még nagyobb f@szagyerek, minden szempontból.


A címe meg lehet bármi, akár milliárdosok és agysebészek társkeresője is - senki sem tudja leellenőrizni az üzemeltetők közül, hogy tényleg az-e, és nem is akarják.

2013. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
77%
Én 24 évesen sok barátnőmet interneten keresztül ismertem meg:) szerintem megér egy esélyt de inkább a facebookot javasolnám ott talán közvetlenebbek az emberek egymással... Ne hallgass arra aki szerint a neten nem lehet , nem érdemes.. manapőság hol ismerkedjen az ember munka mellett?
2013. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
98%

@6


Azért van, akinek bejön.

Én a párommal neten ismerkedtem meg, egyébként az életben nem találtunk volna egymásra. Holott 10 éve még egymás mellett is elmehettünk az utcán.

A 3. évfordulónkra már a kislányunk is ünnepelt velünk.

2013. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
77%
Én elkezdtem a regisztrációt, de az 1/3-nál abba is hagytam. Olyan szinten mindenre kiterjedő a kérdőívük, hogy felmerült bennem, ez nem társkereső, hanem vmi fajnemesítő.
2013. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
57%

Milyen kérdéseket voltak amikor regisztrálni próbáltatok?

Nem elég a lakhely, életkor, végzettség szintje és egy bemutatkozó szöveg?

Mire kérdeztek rá?

2013. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!