Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hazudnak folyamatosan?

Figyelt kérdés
Így vannak/vagytok kódolva? Egyszerűen nem értem. Képesek belehazudni a másik szemébe lelkiismeret-furdalás nélkül..

2013. máj. 5. 18:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A normális férfiak nem hazudnak. Ha te mindig ezeket találod meg, akkor nézz magadba. 19/N
2013. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Amugy igy a szexualitas kategoriaban.... mivan, a pasid szinlelte az orgazmust, vagy mi?
2013. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nyilván a nők is hazudnak, nem mondtam, h mi ártatlan bárányok vagyunk:D Nem próbáltam ki minden pasit, elég a saját barátomból kiindulni. Tudom, hogy szeret, de tök pitiáner dolgokban hazudik néha, amire később jövök csak rá.. nem hiszem, hogy nincs olyan pali aki ilyet ne tenne. Én személy szerint nem vagyok képes a szemébe hazudni, tök mindegy miről van szó..
2013. máj. 5. 18:30
 14/29 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy kiakadnál, ha igazat mondana. Így kegyes hazugságba menekül a háború elől. Megjegyzem jogosan.
2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%

"A férfiak miért hazudnak folyamatosan?"

Mert a nők ha pusztán csak kérdeznek, már azzal hazudnak!

2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló, ezt nem igazán értem.. hogy hazudnék egy kérdésemmel? Egyébként meg nincs oka rá, hogy hazudjon nekem, mert nem vagyok egy hisztis hárpia.. nyilván ha lány van a dologban nem hagyom szó nélkül, de hétköznapi dolog miatt miért kell?
2013. máj. 5. 18:35
 17/29 anonim ***** válasza:
Olyan ez a kérdés a nőgyűlölőknek, mint a légypapír a legyeknek.
2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
ne haragudj kedves kérdező, de vannak kivételek...
2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Na-na-na!

Mindkét fél hazudik. Aki szerint nem, az is.

2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nem mintha vitatkozni akarnék,de szerintem sokszor a nők,sokkal rosszabbak mint a férfiak!!

Egyre jobban kezdem eszt érezni!!

Persze nagyon nagy tisztelet a kivételnek!!

De sajnos a nők,inkább tudnak kegyetlenebbek lenni mint a férfiak!!

Ez aztán már tényleg butaság általánosítani!!


27/F

2013. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!