Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hazudnak folyamatosan?

Figyelt kérdés
Így vannak/vagytok kódolva? Egyszerűen nem értem. Képesek belehazudni a másik szemébe lelkiismeret-furdalás nélkül..

2013. máj. 5. 18:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ha tényleg így van, akkor örülök, hogy léteznek még olyan férfiak akik nem hazudnak. :)
2013. máj. 5. 18:40
 22/29 anonim ***** válasza:

Állandóan reklamálunk, ha egy fiú általánosítunk, és tessék itt egy lány! Aki hajlamos rá az hazudik, ha fiú, ha lány.

Én nem szoktam, és nem szeretek hazudni. De bizony én is hazudtam már, mert rákényszerített a szituáció. És nincs olyan aki nem hazudott, nem füllentett soha.

N a tessék, most én is általánosítottam.

Mondjuk azt, hogy nehéz találni olyant.

2013. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mellébeszélni,rengeteg férfi hazudik,olyan pofátlanul,szemrebbenés nélkül hülyítik a nőket,hogy ihajj...

Mégpedig azért,mert erre van kereslet,a nőknek ez kell,akkor boldogok,ha azt hallják,amit hallani akarnak,az őszinteség lenézendő,hitvány dolog,ez van.

De persze a nők sem különbek,sőt..meg persze a férfiak sem,így kerek.

2013. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Azért ez nem igaz szerintem. Inkább fájjon az igazság mint egy szép hazugságban éljek...
2013. máj. 5. 18:54
 25/29 anonim ***** válasza:
Annyira látszik, hogy csak szítani akarod a tüzet te hülyegyerek, inkább szedjél hangyát bokszkesztyűbe, az majd lenyugtatja azt a fas2 fejed.
2013. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egyébként miben hazudik a barátod?Mert az nem derült ki.
2013. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, mert a nok nem tudjak az igazat hiszti nelkul elviselni?
2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Én soha nem hisztiztem az igazságért..mindig az volt az "elvem", hogy inkább mondja meg az igazat és ha lehet megoldjuk, mint bele hazudjon a szemembe.


Egyszer például rákérdeztem, hogy törölgeti- e az előzményeit (én tudtam a választ, hogy igen) ő meg szemrebbenés nélkül belehazudott a szemembe, hogy ő nem törli. Állítólag semmi "olyat" nem törölt ki, de azért akkor is bennem van, hogy ha így simán hazudott nekem, akkor hány olyan dolog lehet, amiről nem is tudok?!

2013. máj. 6. 08:59
 29/29 VaniIliababy válasza:
Azért mert könnyebb nekik a hazudságot mondani mint az igazságot. Nem kell nekik őszintének lenniük és nekik az jó. :( engem is zavar.
2014. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!