Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A román csajok tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A román csajok tényleg ilyen szépek?

Figyelt kérdés
Sokan cigányoknak képzelik a románokat, mert sok van ott, meg úgy egyébként is barnább sokuknak a bőrük. Kicsit latinosak (hisz a nyelvük is az). Csak nézem ezeket a műsorokat, vagy a zeneklippeket, amik ki tudja honnan jönnek, de minden nap van újabb és újabb, és új előadók, akik közül egyik szebb és szexisebb mint a másik. Szinte már előre tudom hogy ez román vagy másmilyen nemzetiségű, de annyi van hogy nem nehéz ráhibázni (meg ugye eleve vannak ezek a román zenecsatornák a digin). Nagyon elmentek mellettük ilyen téren (mármint zeneileg, de lehet hog más tekintetben is...)Gyakorlatilag amerika is elbújhat mellettük mostmár ami a szexi és szép előadókat illeti!... és nem vagyok román!
2013. máj. 5. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
A románoknak szőrös a talpa :S
2013. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
A románok szeretnének ahogy fogalmazol "latinosak" lenni, de semmi közük maradjunk ennyiben a nyelvüket illetően.
2013. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Nem tűnt még fel, hogy sztárt csak megfelelő külső adottságokkal rendelkező csajokból gyártanak? Ez alapján megítélni egy egész társadalmat kicsit furcsa.
2013. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
annyi közük van a latinossághoz mint a Renaulthoz meg a francia krémeshez...
2013. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
még ha van amelyik szép is, akkor se mossa le magáról a fajtáját! ugyan úgy bunkó beképzelt paraszt mind
2013. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én imádom a román zenéket meg a bulgárt,bár nem a lányok miatt (lány vagyok) bár némelyik csaj tényleg brutál jól nézz ki,tényleg verik az amerikaiakat :D


http://www.youtube.com/watch?v=WBHv0pO94JQ


http://www.youtube.com/watch?v=c5h6xNk3LBs

2013. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
az ismertebb énekesnők tényleg nagyon szépek, Inna, meg az a szőke, Alexandra stan. Mondjuk gondolom a szépek kerülnek be az iparba. Romániában még nem voltam, nem tudok nyilatkozni, hogy milyenek a lányok, egy kettőt láttam eddig, és tényleg kiemelkedően szépek voltak.
2013. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt élek!Tényleg szépek!De engem kerülnek :D.Csak a zenéjüket hallgatom,ami veri az amcsikat :D
2013. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan csak egyről tudok nyilatkozni, de ő gyönyörű. Antonia Iacobescuról van szó.

[link]

[link]


Ha képek alapján valaki nem ismerné:

http://www.youtube.com/watch?v=lmHmU0pphVI

2013. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
A magyarok szebbek, sokkal!
2013. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!